Неділя, 7 березня 2021 року 13:08
   Четвер, 4 березня 2021 року
  № 2021.09
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяКому ти віриш?
1.Я вірю Вові.
2.Я вірю Петі.
3.Я вірю Віті.
4.Я вірю в Бога.
5.Я вірю собі і своїй родині.
6.Я вже нікому й нічому не вірю.
Результати


Курсы валют на PROext

Голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко взяв участь у Форумі взаємо-вигідного партнерства
Автор: від 18 лютого 2021 року

ВІСТІ З ГРОМАД >>>>>

Форум взаємовигідного партнерства бізнесу, влади і громади щороку організовує Благодійний фонд "МХП - Громаді" спільно з підприємствами Групи МХП, що ведуть свою господарську діяльність на територіях присутності холдингу. Цього року Форум відбувся вже вшосте в приміщенні Черкаської обласної філармонії.

Із масштабуванням Фонду територіально масштабувався і форум, - цьогоріч до черкаських доєдналися голови громад із Київщини та Дніпропетровщини.

Розпочав зустріч директор "Урожаю" Олександр Воскобойнік, який розповів, що радіє успішним проектам "МХП - Громаді", що вже рік реалізуються по всій Україні. Він навів приклади вдалих проектів на Черкащині, звідки й почалася робота благодійного фонду, який народився на "Урожаї" і називався "Урожай - Громаді".

Черкащина залишається лідером із впровадження інноваційних проектів для громад. О. Воскобойнік презентував старт нового проекту для підтримки здоров'я людей - розвиток популярного у світі виду фізичної активності - скандинавської ходьби у селах і містечках, поділився успішним пілотним проектом у Катеринополі.

Традиційно почесними гостями Форуму були представники обласної влади. Цього року на зустріч завітали голова Черкаської ОДА Олександр Скічко та голова обласної ради Анатолій Підгорний.

Олександр Скічко наголосив, що влада буде всебічно сприяти чесному і прозорому бізнесу реалізувати соці-альні проекти на територіях присутності. Реалії сьогодення такі, що в умовах децентралізації у виграші - громади з інвесторами, як от сільськогосподарськими під-приємствами. Очільник області закликав голів ОТГ бути ініціаторами позитивних змін на місцях, адже нині саме вони є першими особами у владному просторі.

Анатолій Підгорний наголосив на необхідності об'єд-нання зусиль бізнесу та влади і подякував МХП за співпрацю з громадами та, зокрема, за організацію форуму.

Заступник голови правління з корпоративної соці-альної відповідальності МХП Ігор Лещенко розповів про розвиток напряму роботи Корпоративно-соціальної відпові-дальності (КСВ). Зокрема у 2020 році внесок агрохолдингу у соціальні проекти України склав 200 млн. грн. Реалізовано 500 проектів для громад. Також він розповів про вдало реалізовані проекти в минулому році.

- Я завжди говорю, що потрібно викорінювати патерналізм на всіх рівнях, - так розпочала промову директорка БФ "МХП - Громаді" Тетяна Волочай. Вона розповіла, що співпраця з Благодійним фондом навчає громади бути прогресивними, мислити інноваційно та брати відповідальність за розвиток громад у свої руки. Директорка окреслила напрямок співпраці з громадами у 2021 році й оголосила про старт конкурсу мікрогрантів "Час діяти, Україно!".

Програми розвитку для об’єднаних територіальних громад на 2021 рік презентувала директорка агенції регіонального розвитку Любов Ропало, а представниця департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Віта Вдовиченко розповіла гостям про можливості розвитку туризму. Про те, як залучати громаду до ухвалення рішень, учасники дізналися від очільниці ГО "Молода Черкащина" Вікторії Феофілової.

Успішними практиками співпраці з бізнесом ділилися з присутніми і керівники ОТГ. Зокрема, жвавий інтерес у присутніх викликав виступ заступника голови Миронівської міської ради Олександра Шпиля.

Голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко розповів, що Степанецька громада співпрацює з холдингом МХП і Благодійним фондом "МХП - Громаді" вже багато років.

- Наша громада налічує 21 населений пункт, і основний наш бюджет (близько 80 %) надходить від потужностей Групи компаній МХП, серед яких "Урожай" та Миронівська птахофабрика, - розповів Олександр Яременко. - Також ми тісно співпрацюємо з Благодійним фондом "МХП - Громаді", беремо участь у громадських проектах і грантових ініціативах. Цього року ми будемо втілювати в життя великий проект вартістю 19 млн. грн. із розчищення русла річки Росава. Ми й надалі будемо співпрацювати з холдингом та Благодійний фондом, аби покращувати благоустрій нашої громади, - додав голова Степанецької ОТГ.

На заході оголосили конкурс мікрогрантів для розвитку мікро-підприємництва на селі "Село. Кроки до розвитку" та конкурс мікрогрантів для розвитку громад "Час діяти, Україно!".

По завершенню заходу відбувся розважальний виступ чемпіонів "Ліги сміху" - команди "СМТ" та розіграш подарунків серед запрошених представників ОТГ. Серед подарунків - сучасний смартфон і 4 павербанки.

Довідково. Благодійний фонд "МХП - Громаді" - це благодійна організація, створена з метою сприяння комплексному розвитку територіальних громад та інститутів громадянського сус-пільства.

Агрохолдинг МХП - лідер агросектору України, локомотив соціальної відповідальності, інновацій і дбайливого ставлення до природи. Понад 20 років компанія працює над тим, щоб бути надійним партнером громад у 16 регіонах держави, найкращим місцем роботи для понад 28000 співробітників. На Черкащині МХП представлено такими підприємствами, як ТОВ "НВФ "Урожай", ПрАТ "Миронівська птахофабрика", ТОВ "Катеринопільський елеватор", ДП "Птахофабрика "Перемога Нова".

Матеріали надано виконкомом Степанецької сільської ради

 

5 березня
>> Курсы, где научат делать профессиональный массаж
Далі...

4 березня
>> Приобрели качественный набор инструментов - и по соседям бегать не надо
Далі...

19 лютого
>> Сделай ремонт сам и сэкономь деньги!
Далі...

16 лютого
>> Что делать при разрыве мениска
Далі...

22 січня
>> Как одновременно отдыхать за границей и получать прибыль на Форекс?
Далі...

30 грудня
>> Как доехать из Мариуполя в Ковель
Далі...

29 грудня
>> 10 самых важных инструментов для любого мастера
Далі...

>> Травмы глаз: какие бывают и что делать
Далі...

>> Зимний туристический сезон 2020-2021: проблемы выезда за границу и альтернативный отдых в Украине
Далі...

27 листопада
>> Як за допомогою букета з доставкою в Дніпрі порадувати батьків?
Далі...

23 листопада
>> Janome: відомий японський бренд швейної техніки
Далі...

22 листопада
>> Что лучше – натуральная или искусственная сосна?
Далі...

19 листопада
>> Що брати до табору дівчинці? Список за категоріями
Далі...

>> Пансіонат «4 Сезони» - кращий догляд за людьми пожилого віку в Києві
Далі...

10 листопада
>> Аппарат для вакуумного массажа: титан косметологии
Далі...

6 листопада
>> Автопідстави і як від них уберегтися
Далі...

6 жовтня
>> Про підвіски до вантажівок
Далі...

14 вересня
>> Основные характеристики и качества качественного табака для кальяна
Далі...

>> Как старый грузовик помог пенсионеру улучшить свой доход и качество жизни
Далі...


>> БАТЬКИ БУДУЮТЬ БУДИНОК
   Не діти повинні батькам  збирати маєтки, А батьки – дітям. Далі...

>> Ішли женці жито жати
  «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка