П'ятниця, 30 жовтня 2020 року 3:53
   Четвер, 22 жовтня 2020 року
  № 2020.085.086
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяКому ти віриш?
1.Я вірю Вові.
2.Я вірю Петі.
3.Я вірю Віті.
4.Я вірю в Бога.
5.Я вірю собі і своїй родині.
6.Я вже нікому й нічому не вірю.
Результати


Курсы валют на PROext

Юрій Цибулько: «Я не соромлюся великих амбіцій, бо Канів на це заслуговує»
Автор: від 12 жовтня 2020 року

ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ КАНІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ОТГ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ  >>>>>

Кожен, хто заходить за покупками в будівельний центр «Комфорт Хаус», розташований у Каневі по вулиці Шевченка, не може не звернути увагу на молодого, енергійного, комунікативного чоловіка, який одночасно дає поради покупцям, вказівки працівникам, вітається із знайомими. І все те робить з усмішкою, молодечим азартом, щиро. Відвідувачам, котрі вперше заходять до магазину, невтямки, що таким простим, доступним і народним може бути головна персона «Комфорт Хаусу», його засновник і власник - 37-річний Юрій Цибулько.

Юрій народився і виріс у канівській глибинці - на вулиці Свердлова (нині вулиця Кобзарева). Від батька-матері перейняв любов до Канівських гір, Дніпра, до усього, що оточувало з дитинства і тішить дотепер.

Проживши кілька років далеко від Канева (навчання в Університеті культури і мистецтв, робота в сільському клубі), зрозумів, що без Канева - ніяк. Повернувся сюди вже з дружиною Іриною, яка також родом із Канева. Ця мила, симпатична дівчина стала для Юрія не лише коханою половинкою, але і надійним партнером у бізнесі. Разом вони "народили" відомий нині у Каневі будівельний центр «Комфорт Хаус». Народилася у них також донечка. Молоді батьки жартують, що у них дві дитини - «Комфорт Хауc» і доня Лєрочка.

- Найцінніше у житті - це сім'я і Батьківщина, - розмірковує Юрій Цибулько. -  Для мене Канів - найрідніше місце на землі. Чудова локація на березі Дніпра, вигідне розташування неподалік столиці, величезний природний і людський потенціал - все це є у нашому місті. На жаль, досі не вдалося повністю використати те, що маємо. Вважаю, що для того, аби дати новий поштовх розвитку Канева, до влади повинні прийти молоді, амбітні, розумні і порядні люди, які вже досягли очевидних результатів у своїй діяльності. Вважаю, що нинішній склад депутатського корпусу повинен істотно оновитися. 

- Тому ви і вирішили йти в депутати?

- Так. Але це було непросто. У своїй сфері я знаю всі нюанси, почуваюся, як то кажуть, наче риба у воді. Все, чого вдалося досягти - це не "манна небесна". Це -  заслуга моя і моєї дружини Ірини. За дев'ять років ми створили будівельний центр «Комфорт Хаус». Тут широкий вибір різноманітних товарів, привітний, фаховий персонал, хороші зарплати у працівників. Але зараз я хочу більшого. Я хочу, щоб наш славетний Канів звучав на цілу Україну. Тому я прийняв рішення балотуватися кандидатом у депутати до Канівської міської ради від Партії Зелених України.

- Чому саме від цієї партії?

- Це чи не єдина політична сила, яка послідовно відстоює право людини жити в екологічно чистому довкіллі, постійно бореться з виробничими монстрами, у тому числі, й на території Канівщини, які забруднюють нашу землю, воду, отруюють повітря. Партія Зелених - за розвиток індустрії переробки відходів, збереження сільськогосподарського потенціалу, розвиток туризму. Моя позиція цілком співпадає з ідеологією партії.

За спеціальністю Юрій Цибулько - музикант і менеджер. Його сопілка звучала навіть на сценах Франції. Для юнака це було прийнятно, та в нашій країні сім'ю музикою не нагодуєш. Це зрозумів, коли на 300 гривень працював завідуючим клубом у селі Берестянці Київської області. Сидіти в батьків на шиї - це не в характері Юрія. Тоді вперше з Іриною спробували застосувати на практиці свою спеціальність менеджера, приймали замовлення по телефону. До роботи ставилися надзвичайно відповідально - і результат не забарився. Молоде подружжя переїхало до Канева, аби продовжувати займатися цією справою. Взяли в оренду частину старого універмагу, що навпроти "Старого Канева". Там пройшли справжній професійний гарт, набули цінного досвіду. Доводилося працювати в холодному приміщенні, але від своєї мети не відступили. Це в характері Юрія - на роботі викладатися по максимуму, аби досягти результату. Він вважає, що чи не найважливішим у стосунках між людьми є довіра і чесність.  Ірина його абсолютно розуміє і підтримує. В родині Цибульків склався надійний родинно-робочий тандем. Коли в кінці 2014 року, знову йдучи на ризик, переїхали в теперішнє приміщення «Комфорт Хаусу», клопотів додалося. Але Цибульки навіть раділи - вони люблять ставити мету, докладати зусиль і досягати. Аби знову ставити нову, ще більш амбітну ціль. І знову йти до мети, працюючи спільно і дружно. Кажуть, що у цьому їм допомагає … любов.

Юрій Цибулько вважає, що Канів, найперше, повинен розвиватися як туристичне місто.

- Потенціал у цьому плані величезний, - упевнено каже Юрій. - Взяти хоча б набережну Дніпра. Я б ініціював передачу частини набережної у довготермінову оренду, аби там виросли затишні кафе, дитячі і спортивні майданчики, зони відпочинку. До Канева потрібно залучати інвесторів. Проведення фестивалів, у тому числі, і міжнародних, - ще один важливий напрямок розвитку міста.  Розумію, наскільки важливо вирішувати також питання екології, працевлаштування, розвитку малого і середнього бізнесу, захисту соціально вразливих верств населення, важливо опікуватися культурою, освітою тощо.

- Бути депутатом - ноша відповідальна, непроста. Ви готові жертвувати своїм часом, роботою заради депутатської діяльності?

- Кожного дня я ходжу вулицями рідного міста і милуюся ним у будь-яку пору року, спілкуюся з багатьма людьми, вирішую нагальні виробничі питання, стараюся зробити щось приємне моїй дружині і доньці, моїм рідним. Живу, як тисячі моїх земляків. Але останнім часом я пересвідчився, що цього замало. Я готовий служити канівській громаді! Не приховую, що маю великі амбіції щодо розвитку нашого міста. Але я їх не соромлюся, бо наш Канів на це заслуговує. Маємо невичерпний потенціал, і його треба використати, обравши до влади небайдужих, порядних, молодих, амбітних людей.

Незабаром перед кожним канівцем постане вибір: кому серед досить великої кількості кандидатур віддати перевагу на місцевих виборах? Подивіться уважно на молодого канівця Юрія Цибулька. Отож, це саме та людина, яка відповідає вашим уявленням про народного обранця.

Приходьте і голосуйте!

Ірина СТРІЛЕЦЬ

 

6 жовтня
>> Про підвіски до вантажівок
Далі...

14 вересня
>> Основные характеристики и качества качественного табака для кальяна
Далі...

>> Как старый грузовик помог пенсионеру улучшить свой доход и качество жизни
Далі...

1 вересня
>> Добротную, качественную, стильную одежду носить одно удовольствие
Далі...

29 серпня
>> Що таке локалізація сайту та чим цей процес відрізняється від звичайного перекладу?
Далі...

14 серпня
>> Кальяны в Днепре
Далі...

19 липня
>> На что обратить внимание, при выборе детского рюкзака?
Далі...

14 липня
>> Як оформити куточок настрою для дошкільнят і молодших школяриків?
Далі...

30 червня
>> Паховая грыжа: виды, причины возникновения и методы лечения
Далі...

29 червня
>> Як купити дитячий одяг: поради батькам
Далі...

23 червня
>> Система Joker – решение для ограниченных пространством торговых площадей
Далі...

18 червня
>> Зачем нужен уксус для риса в суши?
Далі...

5 червня
>> ПРОКТОНИС: мазь от геморроя. Инструкция и использование
Далі...

28 травня
>> Преимущества вакуум регуляции
Далі...

>> Бренды автоэмалей: что рекомендуют профессионалы?
Далі...

>> История кофе: как напиток из провинции Эфиопии завоевал мир
Далі...

20 квітня
>> Автобагажники на крышу: Как путешествовать на машине с комфортом
Далі...

17 квітня
>> Профессиональный ремонт кондиционера авто
Далі...


>> Ішли женці жито жати
  «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка