Понеділок, 22 липня 2019 року 22:24
   Четвер, 4 липня 2019 року
  № 2019.053.054
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

205 кущів троянд висадили біля музею Т.Г.Шевченка в Каневі народний депутат України Владислав Голуб і студенти місцевих закладів освіти
Автор: від 15 квітня 2019 року

ЯКЩО ВЗЯТИСЯ ГУРТОМ >>>>>

Цієї весни у соцмережах набув популярності флешмоб із прибирання засмічених територій під назвою "#Трештег". Люди збираються разом, аби прибрати парки, набережні, місця відпочинку, території навколо багатоквартирних будинків. Коли справу зроблено, прибрану ділянку фотографують, за допомогою соцмереж передають естафету з прибирання іншим - пропонують обрати територію у своєму місті чи селі й навести на ній лад. Чимало людей долучились до прибирання різноманітних місць по всій Черкаській області. Підхопила екоакцію і молодь Канівщини.

Спочатку хлопці й дівчата з Канівського вищого професійного училища та Канівського коледжу культури і мистецтв прибрали територію та облаштували клумби біля своїх навчальних закладів, а потім вирішили висадити троянди на Тарасовій горі. Підтримав молодіжний заклик і долучився до акції з озеленення народний депутат від Черкащини Владислав Голуб.

 - Ми завжди беремо участь у таких акціях, проводимо благоустрій території біля нашого навчального закладу. Також у місті є територія, що закріплена за нашим навчальним закладом, ми щороку наводимо на ній порядок. Студенти завжди із задоволенням беруть участь у прибиранні. Навіть ті з них, які сьогодні перебувають на практиці за межами міста, приїхали до нас і взялися до справи, - розповіла заступник директора Канівського вищого професійного училища Світлана Маринчук.

Під час акції на Чернечій горі висадили символічну кількість троянд - 205 кущів до 205-ї річниці з дня народження Кобзаря.

- Я підтримала акцію, бо наша рідна Канівщина має бути чистою, квітучою, щоб до нас приїжджали гості з різних міст, - каже другокурсниця Канівського вищого професійного училища Альона Мороз.

Троянди висадили на клумбі перед центральним входом музею, біля підніжжя Тарасової гори, а також біля світлиці Тараса Григоровича Шевченка.

- Щороку небайдужі люди допомагають нам у придбанні насіння, саджанців. Щороку на початку сезону ми намагаємося оновити територію, оскільки частина рослин пропадає, а однорічні насаджуємо щовесни, - розповідає генеральний директор Шевченківського національного заповідника Мар'ян Піняк. - У цьому році будемо робити реконструкцію могили Кобзаря, аби вона мала більш привабливий вигляд. Такого флешмобу, як цьогоріч - 205 троянд одночасно - в нас ще не було. Дякуємо за організацію і підтримку нардепу Владиславу Голубу та студентам.

Директор Канівського коледжу культури і мистецтв Віктор Тихомир зазначає, що студенти не лише допомагають в облаштуванні територій заповідника, а й завжди долучаються до культурних заходів із вшанування Кобзаря.

Естафету флешмобу канівські студенти передали Черкаському університету імені Богдана Хмельницького.

- Приємно перебувати у колі молодих людей, які усвідомлюють важливість збереження екології в сучасному світі. Такі акції об'єднують нас і дарують позитивні емоції. А для мене особисто - це добра нагода поспілкуватися із студентами, зокрема, запитати про успіхи й досягнення моїх стипендіатів, - зазначив Владислав Голуб.

Нагадаємо, минулого року за ініціативи нардепа започатковано іменні стипендії за успіхи і досягнення для студентів п'яти навчальних закладів, які розташовані в межах 197 виборчого округу. Спільно з Владиславом Володимировичем студентство організовує й інші різноманітні акції.

Ілона МОВЧАН

sitnik, 16 травня 2019, 10:38

  На честь Шевченкіани наша творча родина опублікувала фольклорну збірку "Защебетав жайворонок" Адоніса-Олександра Ситника (Канів, видавництво "Родень", 2014) і вишила шість шевченківських партитур кольоровими нитками, пісні на поезію Великого Кобзаря Т.Шевченка,з музикою Володимира Байкіна - викладача канівського гуманітарного інституту: "Думи мої","Учітеся, брати мої, думайте, читайте", "Єсть на світі доля, а хто її знає?", "Тече вода з-під явора", "Плавай, плавай, лебедонько", "Орися ж ти, моя ниво" (культура Родень). Частину таких робіт подаровано у приймальню Спілки письменників України по вулиці Банковій,2. Закликаємо дітей троянди садити і вишивати ноти пісень Т.Шевченка.8 червня
>> Горящие туры на Мальдивы из Киева
Далі...

7 червня
>> Что такое процедура ИКСИ и ее особенности?
Далі...

>> Высокая влажность и осушители воздуха
Далі...

30 травня
>> Детский ортопедический матрас: основные правила выбора
Далі...

3 травня
>> Деталь авто, яка допоможе не забруднювати планету
Далі...

1 травня
>> Лечение простатита в Запорожье методом ударно-волновой терапии дает результат!
Далі...

7 квітня
>> Кріпильні елементи - анкерні кріплення
Далі...

30 березня
>> Скільки цинку ми «з'їдаємо»?
Далі...

>> Top Car Profi - украинский аккумулятор для легковых автомобилей
Далі...

10 березня
>> Светильники светодиодные: простота и эффективность
Далі...

>> Выбор кухни: готовая или по индивидуальному заказу
Далі...

18 лютого
>> Как найти подходящий антипролежневый матрас? Большой выбор, доступные цены на матрасы для лежачих больных в магазине «Допомога»
Далі...

>> Добыча природного камня и его переработка в Украине
Далі...

14 лютого
>> Ждём от весны подарков для автолюбителей
Далі...

>> Имплантация зубов в стоматологической клинике Наноклиник
Далі...

3 лютого
>> Что такое аренда посуды
Далі...

30 січня
>> Где купить хороший аппарат ударно-волновой терапии в Украине?
Далі...

23 січня
>> Консультация детского психолога, психологический центр Э.А. Помыткина
Далі...

>> Спальня у скандинавському стилі від дизайн студії Ірини Карликової
Далі...

>> Лечение наркомании в Киеве в рамках психосоциальной адаптации
Далі...

9 січня
>> Автомобили с аукционов Канады и доставкой в Украину от Trizub Auto
Далі...

2 січня
>> Торт для детей на заказ в Киеве от Candy World
Далі...


>> https://ua-expert.com/
У вас образовались сложные или спорные вопросы для урегулирования которых безотлагательно требуется мнение известного и грамотного специалиста в конкретной области? Экспертно-исследовательская служба Украины действует в сфере предоставления помощи клиентам в оформлении решений как в судебной или следственной практике, так и для бытовых или трудовых разбирательств. Далі...

>> https://ua-expert.com/
У вас образовались сложные или спорные вопросы для урегулирования которых безотлагательно требуется мнение известного и грамотного специалиста в конкретной области? Экспертно-исследовательская служба Украины действует в сфере предоставления помощи клиентам в оформлении решений как в судебной или следственной практике, так и для бытовых или трудовых разбирательств. Далі...

>> Экспертиза в суде
https://ua-expert. Далі...

>> Жниварські пісні
ІШЛИ ЖЕНЦІ  ЖИТО  ЖАТИ «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка