Четвер, 23 травня 2019 року 2:07
   Четвер, 18 квітня 2019 року
  № 2019.031.032
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

Канівський ліцей №6 з поглибленим вивченням іноземних мов запрошує на навчання
Автор: від 21 лютого 2019 року

ОСВІТА >>>>>

Перед сучасною школою стоїть завдання сформувати в учнів основні життєві компетентності. Однією з десяти ключових компетентностей людини XXI століття є спілкування іноземною мовою. Канівський ліцей № 6 відповідає на цей виклик сьогодення.

Наш ліцей забезпечений трьома лінгафонними мультимедійними класами з інтерактивними дошками, що оснащені сучасним комп'ютерним обладнанням. У ліцеї створено локальну мережу комп'ютерного комплексу, що дає можливість використовувати нові інформа-ційні технології для якісного навчання наших ліцеїстів.

Із 1 класу учні нашого ліцею поглиблено вивчають англійську мову. З п'ятого класу починається вивчення французької та німецької мов (як другої іноземної). У 10-у та 11-у класах викладаються спецкурси англійською мовою: країнознавство, література Англії та Америки, ділова англійська мова. На цих уроках учні вивчають історію, географію цих країн, знайомляться з їх традиціями, звичаями та культурою. Знайомство з класикою англійської та американської літератури, заучування віршів в оригіналі збагачує знання та значно розширює кругозір учнів, що є дуже важливим для випускників при підготовці до ЗНО. Учні також вчаться писати резюме, автобіографію, ділові листи та готуватися до співбесіди при влаштуванні на роботу.

Учні нашого ліцею вивчають іноземні мови за підручниками науково-методичних комплексів британських видавництв Oxford, Longman, Macmillan, Cam-bridge, Pearson, французьких Hachette, ClE inter-national, німецьких Huber, а комп'ютерні програми є основною складовою, що забезпечує мотивацію до навчання, покращуючи тим самим його результати. 90-95% учнів випускних класів обирають зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови, тоді як в інших школах - лише 20-30%.

Наші учні постійно стають переможцями міських та призерами обласних олімпіад з англійської та німецької мов, беруть участь у різноманітних конкурсах. Так, у цьому навчальному році учень 11-го класу Євгеній Даценко посів ІІ місце на обласній олімпіаді з німецької мови (вчитель Юлія Тригуб), а учень 10 класу Володимир Внуков здобув ІІІ місце на обласній олімпі-аді з англійської мови (вчитель Ірина Даценко).

Кожного року учні нашого ліцею беруть участь у Всеукраїнських конкурсах з англійської мови:  "Гринвіч",  "Олімпус" та "FLEX", з німецької мови - "Орлятко", з французької мови - "Gallus". Учасники конкурсів  отримують дипломи, сертифікати та подарунки.

У 2013 році ми підписали Угоду про співпрацю з Гете-Інститутом. Учні школи беруть участь у різних проектах, складають міжнародні іспити на рівень володіння німецькою мовою (А1, А2, В1) при Гете-Інституті, де показують хороші результати.

Щорічно в ліцеї проводиться фестиваль "Франкофонія", який об'єднує членів Асоціації дружби "Канів-Ламберсар": учнів, вчителів, батьків, гостей з Франції, Німеччини, Англії. Кращі учні ліцею та вчитель французької мови Світлана Синьоока у складі делегації не вперше відвідують наше місто-побратим Ламберсар у Франції і налагоджують дружні та партнерські зв'язки з тамтешніми школами. У цьому навчальному році до нас завітав гість з Великобританії Алан Флауерс, який з учнями 11-го класу був учасником круглого столу на тему "Віра Річ - посол української культури в англомовному світі".

Маємо успіхи і на міжнародному рівні. Так, вчитель німецької та англійської мов Юлія Тригуб увійшла до 50-и найкращих вчителів-напівфіналістів Міжнародної премії GLOBAL Teacher Prize Ukraine 2018 та переступила поріг до фінального списку претендентів на перемогу. Юлія Тригуб також стала лауреатом (ІІ місце) обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018" у номінації "Німецька мова", а вчитель Світлана Синьоока у номінації "Французька мова" стала лауреатом (ІІІ місце) обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019".

Наш заклад став учасником Десятої Міжнародної виставки "Інноватика в сучасній освіті" та нагороджений Дипломом "Інноватика в сучасній освіті", а вчитель англійської мови, завуч кафедри іноземних мов Ірина Даценко нагороджена срібною медаллю в номі-нації "Міжнародна співпраця як фактор сучасного розвитку закладу освіти в умовах глобалізації та інтернаціоналізації освіти".

Ми тісно співпрацюємо з громадською організацією GoGlobal, і як результат - щорічно в пришкільному мовному літньому таборі працюють волонтери - носії англійської мови.

Доказом нашої результативної праці є наші випускники, які навчаються в престижних університетах США, Канади, Польщі, Чехії. Запорукою їхніх успіхів є навчання в ліцеї №6 (Канівській спеціалізованій школі №6 з поглибленим вивченням іноземних мов).

Шановні батьки, обираючи освітній заклад для Вашої дитини, пам'ятайте вислів Гете "Той, хто не знає жодної іноземної мови, не знає своєї рідної".

Із повагою - колектив ліцею №6


3 травня
>> Деталь авто, яка допоможе не забруднювати планету
Далі...

1 травня
>> Лечение простатита в Запорожье методом ударно-волновой терапии дает результат!
Далі...

7 квітня
>> Кріпильні елементи - анкерні кріплення
Далі...

30 березня
>> Скільки цинку ми «з'їдаємо»?
Далі...

>> Top Car Profi - украинский аккумулятор для легковых автомобилей
Далі...

10 березня
>> Светильники светодиодные: простота и эффективность
Далі...

>> Выбор кухни: готовая или по индивидуальному заказу
Далі...

18 лютого
>> Как найти подходящий антипролежневый матрас? Большой выбор, доступные цены на матрасы для лежачих больных в магазине «Допомога»
Далі...

>> Добыча природного камня и его переработка в Украине
Далі...

14 лютого
>> Ждём от весны подарков для автолюбителей
Далі...

>> Имплантация зубов в стоматологической клинике Наноклиник
Далі...

3 лютого
>> Что такое аренда посуды
Далі...

30 січня
>> Где купить хороший аппарат ударно-волновой терапии в Украине?
Далі...

23 січня
>> Консультация детского психолога, психологический центр Э.А. Помыткина
Далі...

>> Спальня у скандинавському стилі від дизайн студії Ірини Карликової
Далі...

>> Лечение наркомании в Киеве в рамках психосоциальной адаптации
Далі...

9 січня
>> Автомобили с аукционов Канады и доставкой в Украину от Trizub Auto
Далі...

2 січня
>> Торт для детей на заказ в Киеве от Candy World
Далі...

1 січня
>> Одноразові нітрилові рукавички - найпопулярніший витратний матеріал в наш час
Далі...

25 грудня
>> Послуги юриста Львів
Далі...

21 грудня
>> Где купить детскую ортопедическую обувь в Киеве?
Далі...

>> Косметика - это не только красота, но и здоровье. Доверяйте только профессионалам
Далі...  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка