Понеділок, 22 липня 2019 року 21:38
   Четвер, 4 липня 2019 року
  № 2019.053.054
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

Із «Дніпровою Зіркою» не розлучаюся!..
Автор: від 24 січня 2019 року

ПИШУТЬ ЛЮДИ ДО ГАЗЕТИ. ЧАСТИНА 2 >>>>>

Ми продовжуємо публікувати огляди листів від наших читачів. Щороку, переглядаючи редакційну пош-ту, ми знайомимося із людьми, які читають і передплачують "Дніпрову Зірку". Деяких авторів листів ми впізнаємо за почерком, з багатьма знайомі особисто, нерідко нам дописують люди, які в минулому ставали переможцями конкурсу передплатників. Ми з удячністю приймаємо і вітання, і побажання, і критику. Завдяки цим листам ми стаємо ближчими до читачів - простих пенсіонерів, селян, вчителів, підприємців. Ваші листи допомагають нам робити газету цікавішою і кращою. Дякуємо усім!

"Читаю "Дніпрову Зірку" вже не одне десятиліття, щороку передплачую та беру участь у розіграші призів. Із цікавістю перечитую огляди листів від таких як я, передплатників, - пише наш читач із Канева Володимир Бондар. - Мені здається, що "Дніпрова Зірка" - єдине місце, де проста людина може розповісти світу про себе, свою долю, свої радощі чи негаразди. Думаю, що більшість передплатників надсилають листи до газети не лише для того, аби виграти приз, а й вилити у листі свою душу, поділитися своїми роздумами. Зараз думку простої людини рідко хто спитає. Моє життя не відрізняється нічим цікавим (народився, вчився, працював на заводі, створив родину, виховав дітей, вийшов на пенсію, бавлю онуків), але сам я з цікавістю читаю історії інших людей. Траплялося читати про своїх знайомих чи сусідів. Буває ж таке - все життя живеш із людиною на одній вулиці, а про її долю, радощі чи горе дізнаєшся з районної газети…".

Саме так, Володимире Івановичу! "Дніпрова Зірка" була, є і буде газетою не для панів, а для простих людей, якій цікава думка наших читачів. Ми також захоплюємося історіями наших передплатників, радіємо і сумуємо разом із ними. Сподіваємося, що у 2019 році нам удасться записати і розповісти читачам багато цікавих і зворушливих історій про людей Канівщини.

"Добрий день, редакціє газети "Дніпрова Зірка"! Я - Тамара Михайлівна Заборовська, народилася і живу в Каневі. "Дніпрову Зірку" виписую і читаю дуже давно. Я закінчила школу, яка нині називається гімназією ім. Івана Франка, й за декілька років повернулася  туди працювати вчителем початкових класів. Мій педагогічний стаж - 52 роки. Пишу вам і згадую своїх чудових дітей. Я навчала перших шестирічок - у 1986 році набрала мій перший клас діточок. Згадую цих маленьких голуб'ят, як вони вперше переступили поріг дитячого садка "Садко". Ми, вчителі, із трепетом приймали їх від молодих батьків. Як це було давно, а, задається, неначе зараз бачу маленького Вову Туліна, Вову Хоменка, Зою Руденко, Зіночку Настичук, Наталочку Коломієць, Юру Журавля. Та всіх не перерахуєш. Усім їм нехай здоровиться, нехай Бог оберігає кожен їхній крок…".

Шановна Тамаро Михайлівно! Ми впевнені, що ваші учні також пам'ятають і з любов'ю і вдячністю згадують про вас - їх першу вчительку, яка за руку привела їх до класу, яка вчила читати й писати, дружити, допомагати один одному. Бажаємо, щоб Ваші учні частіше навідували Вас, тішили своїми успіхами, ділилися радощами, разом із Вами пригадували шкільні роки. Аби тепло Вашого серця, яке ви подарували їм багато років тому, повернулося до Вас сторицею.

"Доброго дня, шановні працівники редакції газети! Ось ми знову приєдналися до дружної родини ваших шанувальників, які з нетерпінням і задоволенням читають "Дні-прову Зірку". Хоч і збільшилася ціна, але все одно хочеться підтримувати із вами зв'язок, дізнаватись про хороші справи наших земляків, сусі-дів. Порадіти за них, почитати корисні поради. Ми, пенсіонери, залишаємося вірними улюбленій газеті", - пише наша передплатниця Світлана Майстренко.

Дякуємо вам, Світлано Володимирівно, за вірну дружбу з "Дніпровою Зіркою". Сподіваємося, що не розчаруємо вас і цього року. Ми вже готуємося до зустрічей із цікавими людьми, жителями Канівщини, аби розповісти читачам історії їх життя. Будемо надіятися, що цього року добрих і позитивних новин буде в рази більше, ніж поганих і тривожних, а корисні поради із сторінок "Доброї скрині" допомагатимуть нашим читачам у повсякденному житті. 

"Доброго дня, шановні друзі, усі, хто докладає зусиль до підготовки і випуску "Дніпрової Зірки", - пише наша постійна читачка, жителька села Келеберда Наталія Андріївна Войцеховська. - Газету я читаю із цікавістю і задоволенням. Згідна, правда у кожного своя. Одні не знають, скільки зар-плати одержують - чи 24000, чи 65000 грн., а інші ламають голову, як розподілити 1500 грн. пенсії на місяць. Так, працю нині не шанують, і не вчать шанувати… Але ж яка радість від ваших публікацій, як "Відроджені села Миколи Бабича", про майстрів на всі руки, про тих, хто шанує і відроджує культурну спадщину. І взагалі, "Дніпрову Зірку" я читаю, перечитую не один раз. Дуже вдячна вам за подарунок - "Останній альбом про Перемогу". Читала сама, читала старенькій бабусі, сусідці, читали з онуками, і їм це було цікаво. Для мене це найдорожчий приз…".

Дякуємо Вам, шановна Наталіє Андріївно, що докладаєте зусиль до нашої спіль-ної справи - увічнення пам'яті тих, хто свого часу став на захист Батьківщини від загарбників. На нашу думку, шанувати ветеранів і навчати цьому наших дітей - життєво необхідна справа. Нові покоління українців потребують яскравих прикладів того, як потрібно жити, як любити рідний край, як боронити його від ворога, як відбудовувати його і наполегливо працювати заради його процвітання. Навчити цьому можна лише на власному прикладі і прикладі тих, хто вже пройшов через випробування війною. Якщо ми навчимо нинішніх дітей шанувати воїнів-захисників, учасників Другої світової, яким присвячена книга "Останній альбом про Перемогу", нинішнє покоління воїнів, котрі стали до бою проти загарбника на сході нашої країни, чекає шана й повага від прийдешніх поколінь українців.

"Дніпрова Зірко", тобі багато літ, але з роками ти стала ще мудрішою й цікавішою, - пише у листі до газети Надія Брондзя із села Степанці. - Із 17 квітня 1921 року й до цього часу ти завжди була із своїми читачами. Давно вже не-має людей, які започаткували газету, але пам'ять про них жива доти, поки зберігаються примірники газет, випущені ними. Безліч подій, що відбувалися у Каневі і районі, описали невтомні кореспонденти газети. Велика їм за це вдячність.

Моїй мамі наступного року виповниться 90 років. Вона дуже любить "Дніпрову Зірку" й кожного дня питає, чи не принесла листоноша свіжу газету? Мама - ветеран війни, й попри всі біди і хвороби їй вдалося дожити до такого поважного віку. Перед новим роком вона завжди нагадує мені, аби я не забула виписати "Дніпрову Зірку". Дякуємо вам за газету. Гарного нового року всім українцям, які люблять свою країну і не здадуться нізащо і ніколи! Перемога буде за на-ми!".

Так, пані Надіє! Ми також віримо у перемогу й готуємо до випуску другу частину книги "Лінія фронту Канів", присвячену нашим захисникам. Ми вже зібрали для неї більшу частину матеріалів. Книга побачить світ вже за декілька місяців. Передавайте вітання вашій мамі, а з ними - побажання здоров'я та довголіття.

"Газету "Дніпрова Зірка" читає вся моя сім'я, чимало людей у нашому селі Гамарня та в сусідній Конончі передплачують її. Газета цікава, особливо нам подобаються матеріали про людей, які живуть і працюють на Канівщині, - пише наша передплатниця із села Гамарня, бібліотекар Ніна Миколаївна Плохута. - Минулого року я виграла в конкурсі передплатників килим і цим самим загітувала свою односельчанку також виписати газету на увесь 2019 рік. На врученні призів у редакції мені передали для сільської бібліотеки книги, за які дуже вдячна і я, і жителі нашого села. Відвідувачам бібліотеки найбільше сподобалася книга Петра Федоренка "На крилах дніпрової чайки" - нарис про села Сушки та Прохорівка. У нас в бібліотеці є багато матеріалів про історію нашого села, але, на жаль, ми ще не знайшли спонсора, який би надав кошти, щоб надрукувати книгу про наше село. Але ми не здаємося й сподіваємося, що колись і нашому селу всміхнеться до-ля і про нього напишуть книгу".

Звичайно всміхнеться, Ні-но Павлівно. А поки спонсор для видання книги ще не знайшовся, пропонуємо вам почати упорядковувати майбутнє видання про історію вашого рідного села. Кому як не вам - бібліотекарю, братися за цю роботу? Впевнені, що на допомогу прийдуть і вчителі, і учні школи. Усі разом ви можете стати співавторами першої книги про історію села Гамарня. А добрі люди, котрі профі-нансують видання книги, не забаряться.

"Мені вже за шістдесят, - пише наша читачка Віра Петрівна Козін. - Живучи в селі, де зв'язок із інтернетом тримати складно, очікую новин лише з газет.

Щотижня з нетерпінням чекаю на листоношу, яка принесе свіжий випуск новин про Канів і Канівський район".

Більшість людей старшого віку, котрі проживають у селах, так само як і Ви, Віро Петрівно, не мають можливості користуватися інтернетом. Саме тому районні газети залишатимуться джерелом інформації та районних новин ще багато років. "Дніпрова Зірка" й надалі буде із своїми читачами і приноситиме в домівки канівців та жителів сіл району добрі новини й корисну інформацію. 

"Я, Мінченко Ніна Петрівна, живу в селі Таганча. Працюю в школі. Маю чоловіка та двох дітей", - пише наша читачка. - "Дніпрова Зірка" не лише приносить новини в мій дім, але й допомагає вирішувати звичайні побутові питання - знайти спеціалістів для ремонту оселі, привезти дрова тощо. Усе це спонукає виписувати "Дніпрову Зірку" щороку знову й знову", - закінчує свого листа Ніна Мінченко.

Усе вірно, Ніно Петрівно. "Дніпрова Зірка" - це не лише щотижневий випуск новин. На її шпальтах щономера друкується не один десяток приватних оголошень, вітання, слова вдячності від простих людей. Ви також, як передплатник, маєте можливість розмістити упродовж 2019 ро-ку в газеті два безкоштовні вітання для близьких друзів чи родичів. Обов'язково скористайтеся цією можливістю!

"Я - Драгун Петро Макарович, житель села  Литвинець. 1 грудня 2018 року мені виповнилося 83 роки. "Дніпрову Зірку" виписую  багато років. Перечитую кожну сторінку. Дуже змістовно ви пишете про Миколу Бабича. Хотів би, аби так докладно писали про кожне село району та людей у цих селах. Є такі села, як Черниші, Потапці, Піщальники, Трощин, де люди живуть, і про них ніхто не знає…".

Шановний Петре Макаровичу! Повідомляємо Вам та іншим читачам, що у 2019 році журналісти "Дніпрової Зірки" планують продовжити публікацію матеріалів під рубрикою "Як живеш, віддалене село?", започатковану у 2017 році. Впевнені, що у кожному селі Канівщини живуть люди, гідні того, аби про них написала газета. Допоможіть журналістам зустрітися із ними - напишіть або повідомте про них за телефоном. Чекаємо на ваші листи та дзвінки.

"Підписка на газету "Дніпрова Зірка" на 2019 рік - це подарунок моєму дорогому внукові Владиславу" - пише наша передплатниця із села Беркозівка Лідія Костенко. "Нехай читає і вивчає історію і життя нашого прекрасного мальовничого краю. Хай буде щасливий і життєрадісний у цьому прекрасному куточку нашої рідної України. Читайте і любіть "Дніпрову Зірку"!".

Дякуємо Вам, пані Лідіє, за те, що передаєте сімейну традицію читати районну газету своєму онукові. Ми раді, коли до кола наших читачів долучаються молоді люди.

"Я - Тітов Леонід Федорович. У березні 2019 року мені виповниться 94 роки. Я ветеран ВВв і Другої світової. Пройшов бойовий шлях з 1942 року до травня 1946, був учасником бойових дій. Інвалід війни І-ї групи. Я - старий бойовий офіцер і люблю газету, бо отримую з неї інформацію про життя міста…".

Дорогий Леоніде Федоровичу! Дякуємо Вам за листа! У 2019 році минає три роки з часу виходу в світ книги "Останній альбом про Перемогу", у якій Ви є одним з героїв. Напередодні цьогорічного Дня Перемоги ми плануємо знову зустрітись із фронтовиками, аби поспілкуватися й записати фронтові історії, що не увійшли в книгу. Сподіваємося, що Ви також знайдете час для зустрічі із журналістами й розкажете не один цікавий епізод, пам'ять про які зберігаєте з часів війни. Тож до скорої зустрічі й будьте здорові!

"Із новорічними привітаннями пише вам пенсіонерка з міста Канів Любов Іванівна Василенко. Мені 61 рік, я давно вже виписую "Дніпрову Зірку", можна сказати, по династії - мої батьки передплачували і любили її читати, і я теж із радістю перечитую кожен номер. На 2019 рік теж виписала, хоча й ціна на передплату виросла. Бажаю усім працівникам редакції щастя, здоров'я, благополуччя, чистого неба, щоб здійснилися всі ваші плани і мрії, і щоб Бог оберігав ваші оселі".

Дякуємо, Любове Іванівно, що не зрадили улюблену газету й знову передплатили "Дніпрову Зірку" на рік. Так, наприкінці минулого року редакція ухвалила рішення про підвищення передплатної ціни на газету на 30 відсотків. Це був вимушений крок, пов'язаний із подорожчанням паперу та послуг друкарні. Одночасно тариф на доставку періодичних видань підняла Укрпошта. Ми вдячні за розуміння усім передплатникам, для яких нова ціна не стала приводом для відмови від улюбленої "Дніпрової Зірки". У свою чергу, ми також розуміємо й тих наших передплатників, які не змогли передплатити газету через брак коштів. Аби вони не розлучатися з газетою, нагадуємо про можливість купувати «Дніпрову Зірку» вроз-дріб у магазинах Канева. Сві-жий номер з'являється в продажу щочетверга. Список магазинів, у яких можна придбати нашу газету ми опублікуємо в одному з найближчих номерів газети.  

"Мене звати Світлана Миколаївна Черуха. Виписую "Дніпрову Зірку" з 2000 року. До цього її виписували мої батьки. Завжди радію свіжому номеру газети. Дуже люблю читати гороскопи та оголошення. Хотілося б бачити на сторінках "Дніпрової Зірки" кримінальну хроніку, статистику народжуваності дітей".

Обов'язково візьмемо до уваги Ваші пропозиції, Світлано Миколаївно! Щодо кримінальної хроніки - нехай таких новин буде менше, а от звісток про народження нових канівців і жителів сіл Канівського району - якомога більше. 

"Я - жителька села Кононча, Лідія Василівна Куча. Мені 74 роки. Мені подобається "Дніпрова Зірка". Вона - мій товариш, порадник і розрада. У молодості я працювала листоношею, відтоді виписую "Дніпрову Зірку" і з нею не розлучаюся. Дякую, що ви є в нашому житті. Велике спасибі!".

Дякуємо Вам, Лідіє Василівно! Усі листоноші - колишні й теперішні завжди були, є і будуть друзями й партнерами "Дніпрової Зірки". Саме вони приносять нашу газету до осель передплатників. Саме на листонош щотижня із нетерпінням чекають жителі великих і малих сіл Канівщини. Ми вдячні Вам за Ваш труд, бажаємо міцного здоров'я та удачі у конкурсі передплатників!

Марія ГЛАМАЗДІНА, заступник редактора


8 червня
>> Горящие туры на Мальдивы из Киева
Далі...

7 червня
>> Что такое процедура ИКСИ и ее особенности?
Далі...

>> Высокая влажность и осушители воздуха
Далі...

30 травня
>> Детский ортопедический матрас: основные правила выбора
Далі...

3 травня
>> Деталь авто, яка допоможе не забруднювати планету
Далі...

1 травня
>> Лечение простатита в Запорожье методом ударно-волновой терапии дает результат!
Далі...

7 квітня
>> Кріпильні елементи - анкерні кріплення
Далі...

30 березня
>> Скільки цинку ми «з'їдаємо»?
Далі...

>> Top Car Profi - украинский аккумулятор для легковых автомобилей
Далі...

10 березня
>> Светильники светодиодные: простота и эффективность
Далі...

>> Выбор кухни: готовая или по индивидуальному заказу
Далі...

18 лютого
>> Как найти подходящий антипролежневый матрас? Большой выбор, доступные цены на матрасы для лежачих больных в магазине «Допомога»
Далі...

>> Добыча природного камня и его переработка в Украине
Далі...

14 лютого
>> Ждём от весны подарков для автолюбителей
Далі...

>> Имплантация зубов в стоматологической клинике Наноклиник
Далі...

3 лютого
>> Что такое аренда посуды
Далі...

30 січня
>> Где купить хороший аппарат ударно-волновой терапии в Украине?
Далі...

23 січня
>> Консультация детского психолога, психологический центр Э.А. Помыткина
Далі...

>> Спальня у скандинавському стилі від дизайн студії Ірини Карликової
Далі...

>> Лечение наркомании в Киеве в рамках психосоциальной адаптации
Далі...

9 січня
>> Автомобили с аукционов Канады и доставкой в Украину от Trizub Auto
Далі...

2 січня
>> Торт для детей на заказ в Киеве от Candy World
Далі...


>> https://ua-expert.com/
У вас образовались сложные или спорные вопросы для урегулирования которых безотлагательно требуется мнение известного и грамотного специалиста в конкретной области? Экспертно-исследовательская служба Украины действует в сфере предоставления помощи клиентам в оформлении решений как в судебной или следственной практике, так и для бытовых или трудовых разбирательств. Далі...

>> https://ua-expert.com/
У вас образовались сложные или спорные вопросы для урегулирования которых безотлагательно требуется мнение известного и грамотного специалиста в конкретной области? Экспертно-исследовательская служба Украины действует в сфере предоставления помощи клиентам в оформлении решений как в судебной или следственной практике, так и для бытовых или трудовых разбирательств. Далі...

>> Экспертиза в суде
https://ua-expert. Далі...

>> Жниварські пісні
ІШЛИ ЖЕНЦІ  ЖИТО  ЖАТИ «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка