Середа, 23 січня 2019 року 12:03
   Четвер, 10 січня 2019 року
  № 2019.003.004
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

Людина - найбільша цінність громади!
Автор: від 14 грудня 2018 року

ДО ЗВІТУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ >>>>>

Шановні канівці! Впродовж 2018 року я налаштовував управління та відділи виконавчого комітету, комунальні підприємства на злагоджену конструктивну роботу заради створення комфортних умов для кожного жителя міста, від немовляти в пологовому відділенні лікарні до сивочолих ветеранів. Ми не влаштовували перерізання врочистих стрічок, ми робили конкретні справи заради нашого міста, заради кожного його жителя.

Лише на особистих прийомах у міського голови побувало майже 600 осіб. У кожного з відвідувачів були свої проблеми. Я намагався їх зрозуміти і вирішити. Проте не завжди можливості громади відповідають бажанню кожного її члена. Дещо ми можемо виконувати відразу, дещо в наступному році. Важливо, щоб кожен вірив міській владі, вірив у те, що до вирішення його проблем обов’язково дійдемо.

На це я налаштовую своїх підлеглих і так працюю сам. Бо переконаний вже багато років: найбільша цінність громади – людина.

Відповідно до звернень канівців виконано безліч "дрібних" справ у масштабі міста, але життєво важливих для окремих мікрора-йонів Канева та конкретних людей. Виділимо окремі з них.

1) Проведено капіталь-ні ремонти східців з вулиці Енергетиків до помешкань нагірної частини міста (в районі СК "Івазар", відділення Національної поліції, до вул. Гончара).

2) Побудовано лоток-швидкосток по схилу гори від вулиці Паркова до вулиці Кобзарева, поручні на крутих ділянках вулиць Комарова, Захарченка, Цегельня.

3) Облаштований пере-хід через р. Дунаєць.

4) Відновлені поручні на містку в районі будинку № 49 на вулиці Героїв Дніпра.

5) Відремонтовано до-ріг і прибудинкових територій загальною площею понад 20000 кв. метрів.

Важливо наголосити на тому, що в 2018 році, дякуючи об’єднаним зусиллям депутатів різних рівнів (Владислав Голуб, народний депутат України, Вадим Гайо-вич, депутат обласної ра-ди), профільних управлінь виконавчого комітету та департаментів облдержадміністрації, бізнесових структур, (у першу чергу, ПАТ «МХП»), нам вдалося суттєво поліпшити матеріальну базу освітянських закладів. На придбання обладнання та проведення ремонтів залучено близько 7 млн. грн. з різних джерел.

Такої суми не було в жодному з попередніх років. Зокрема: в ЗОШ №1 завершено заміну вікон і дверей на металопластикові. В ЗОШ №6 замінено майже половину площі вікон відповідно рекомендацій енергоаудиту. Здійснено капремонт спортзалу ЗОШ №4 з облаштуванням рекуперації повітря та встановленням енергоощадного освітлення. Для всіх шкіл здійснено придбання комп’ютерного обладнання та багато інших предметів довгострокового користування.

До того ж, близько 1,5 млн. грн. виділено з міського бюджету на поточні ремонти приміщень і корпусів шкіл та дитячих садочків.

Вирішуючи поточні питання, упродовж року  ми не забували про майбутнє нашого міста. Я роблю акцент лише на питаннях, без вирішення яких перспективи Канева надто сумнівні.

По КП «ЖЕК» нині надзвичайно загострилось питання збору,  збереження та утилізації побутових та промислових відходів. Якщо в 2010 році ми прогнозували, що нашого сміттєзвалища вистачить років на 40, то тепер із занепокоєнням констатуємо: якщо не вживати дієвих заходів, то за 5-8 років воно переповниться вщерть. Адже нашим сміттєзвалищем стали користуватись майже всі підприємства міста і району, а також життя заставить робити це всі громади, які створюються. Саме тому ми стали вкладати в модернізацію (як не дивно це звучить) збору сміття і сміттєзвалища значні кошти міського бюджету.

Тільки в поточному році громада виділила більше мільйона власних коштів на придбання сміттєвоза, завершення будівництва лінії електропостачання та розробку проекта реконструкції сміттєзвалища. В наступних періодах ми будемо змушені збільшувати динаміку фінансування на вирішення цієї глобальної проблеми. Проведені в 2018 році перемовини із спеціалістами галузі зорієнтували нас на суму загальних вкладень до 15 млн. грн. (в цінах поточного року).

У 2018 році, як і в попередньому, КП «ЖЕК» працювало в новій якості - як управляюча компанія. Ми всі почали поступово розуміти, що кошти конкретного будинку можуть бути використані лише для робіт на цьому будинку. Але залишаються питання, які потрібно вирішувати колегіально і не зволікаючи.

Агітуючи за створення ОСББ, ми обіцяли мешканцям будинків допомогу. Однак на сьогодні маємо лише формальні наміри. Я жорстко вимагаю від виконавців вже в наступному році зробити конкретні кроки по наданню допомоги. Не вишукувати варіанти розпорошення обмеженого ресурсу на «всім порівну», а визначитись з найболючішими проблемами і вирішувати їх.

КП «Управління ВКГ». У 2018 році з допомогою міського бюджету отримано дозвіл на видобуток води протягом 20 років. Наша частка - більш як 350 тис. грн.  Ще стільки ж -  кошти підприємства. Залучаючи кредитні ресурси, підприєм-ство придбало багатофункціональний трактор за 1 млн. грн.  Це дасть можливість більш оперативно вирішувати питання поточних ремонтів мереж і працювати на перспективу.

Як і в попередні роки, КП «Управління ВКГ» трудиться над зменшенням енерговитрат при видобутку води і транспортуванні стоків. Має конкретні плани на подальші періоди. Однак без допомоги бюджету реалізація їх розтягнеться на десятиліття.

КП «Теплові мережі». Це підприємство буквально стоїть на порозі прориву по модернізації теплопостачання міста. З цією метою на його базі створено комунальну енергосервісну компанію. Ми не намагаємось водночас вирішити всі питання галузі, переклавши відповідальність на когось, як це зробили в Смілі. Ми знаємо, що за все в місті повинні відповідати, тому постійно тримаємо це стратегічне для міста підприємство під постійним контролем.

КП «Місто». Не зважаючи на обмеженість фінансового ресурсу, це підприємство нарощувало кількість вуличних ліхтарів. Довели їх в 2018 році майже до 2,5 тисячі. Розробили проекти освітлення історичних мікрорайонів Канева, а саме: Монастирок, Бесарабія, Ісковщина. Загальна вартість робіт - більш як 800 тис. грн. Плануємо виконувати проекти поетапно, починаючи з 2019 року.

Наступний рік має бути не менш напруженим і продуктивним. Адже в нашій роботі з’являються нові аспекти, вплив яких ми не можемо до кінця спрогнозувати.

Якщо в попередні періоди проблеми лікарні ми вирішували спільно з районною адміністрацією та районною радою, то тепер з’являються нові адміністративні одиниці – об’єднані громади, з якими потрібно обов’язково знаходити спільну мову, щоб зберегти і примножити напрацювання в першому і другому рівні медичного обслуговування населення.

Оскільки населення в місті більше, то й відповідальність наша за медицину зростає. Окрім того, ми створили об’єднану громаду спільно з Яблуневом. Нині триває перехідний період. Однак я переконаний і налаштовую управління, відділи та комунальні підприємства шукати шляхи вирішення будь-яких питань, а не причини, які виправдовують неотримання кінцевого позитивного результату.

Упродовж року в місті відбувалась велика кількість заходів, організаторами і натхненниками яких були відділи і управління виконавчого комітету чи просто мешканці-патріоти Канева. Один з них я хотів би виділити. Це гуманітарно-економічний форум, ініціатором і організатором якого була Наталія Заболотна – громадський діяч і жінка, яка всерйоз перейнялась проблемами Канева. Мета форуму – привернути увагу до Канева вищих посадових осіб держави і напрацювати шляхи розвитку України і нашого міста зокрема.

На завершення я хотів би подякувати колективам підпри-ємств, працівникам органів місцевого самоврядування, підрозділам державних виконавчих та правоохоронних ор-ганів, більшим і меншим підприємцям, закладам культури і освіти різних рівнів, всім канівцям, які впродовж року творили неповторне обличчя рідного міста.

Особлива подяка жителям Яблунева, які повірили в нас, пройшли через низку випробувань і твердо відстояли власне право об’єднатись з Каневом і разом будувати майбутнє наших дітей і онуків.

Я вдячний депутатам міської ради, особливо тим, які не тільки критикували дії працівників виконавчих органів, а, вносячи конструктивні пропозиції, докладали зусиль для втілення їх в життя. Яскравий приклад - коли депутати фракції Партії зелених постійно турбуються про подальший розвиток проекту «Сквер міст-побратимів» на березі рукотворного озера.

Я вірю в те, що в наступному році ми закладемо не менш важливі підвалини у створенні комфортних умов проживання мешканців нової об’єднаної Канівської територіальної громади, до якої запрошую всіх бажаючих.

Ігор РЕНЬКАС,

Канівський міський голова


9 січня
>> Автомобили с аукционов Канады и доставкой в Украину от Trizub Auto
Далі...

2 січня
>> Торт для детей на заказ в Киеве от Candy World
Далі...

1 січня
>> Одноразові нітрилові рукавички - найпопулярніший витратний матеріал в наш час
Далі...

25 грудня
>> Послуги юриста Львів
Далі...

21 грудня
>> Где купить детскую ортопедическую обувь в Киеве?
Далі...

>> Косметика - это не только красота, но и здоровье. Доверяйте только профессионалам
Далі...

15 грудня
>> Хотите ли вы почувствовать себя героем фантастического фильма?
Далі...

>> Дерев'яні вікна Marles PSP в Києві за вигідною ціною від торгового дому
Далі...

>> Найкращі подарунки – корисні подарунки
Далі...

>> Фізична охорона
Далі...

11 листопада
>> Ясли на дому: как проработать в деталях бизнес-план частного дошкольного учреждения
Далі...

9 листопада
>> Причины плохого урожая картофеля
Далі...

>> Неочевидные преимущества технологии Strip-Till
Далі...

7 листопада
>> Горящие туры из Днепра
Далі...

5 листопада
>> Журнал «Всеосвіта»
Далі...

3 листопада
>> Где в Киеве можно сдать спермограмму и получить результаты с расшифровкой?
Далі...

1 листопада
>> Оздоровительные санатории в Украине
Далі...

24 жовтня
>> Які бувають крісла? Основні різновиди та конструкції
Далі...

17 жовтня
>> Как правильно брать кредиты онлайн в Украине?
Далі...

>> Лечение наркомании в Одессе
Далі...

13 жовтня
>> Выбираем в интерьер качественную итальянскую мебель
Далі...  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка