Середа, 23 січня 2019 року 10:55
   Четвер, 10 січня 2019 року
  № 2019.003.004
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

Моя позиція!
Автор: від 14 грудня 2018 року

ОБИРАЄМО ЛІДЕРА ГРОМАДИ >>>>>

  • Олег Лактіонов, кандидат на посаду сільського голови Таганчанської громади: «Зберегти і відбудувати села громади! Тільки разом ми зможемо повернути колишню славу наших сіл!»

 

Риторичне запитання: чому нині занепадають села? Відповідь на нього я давно шукав. Що зробити, яку реформу, як збільшити роль місцевого самоврядування в громадах, як залишити місцеві доходи для розвитку громад?..

Реформа децентралізації в Україні дає відповідь на всі ці запитання. Об'єднавчий процес територіальних громад - ключ до збереження сіл та їх розвитку.

Наведу конкретний приклад по наших селах. Таганчанська сільська рада в цьому році має власних надходжень до сільського бюджету понад 2,4 млн. грн., Мельниківська сіль-ська рада - трохи більше 900 тис. грн., що становить 1833 грн. на одного жителя громади. При об'єднанні чотирьох сіл вищезгаданих сіль-ських рад бюджет громади складатиме понад 7 млн. грн., або більше 3 тис. грн. на одного жителя. В порівнянні з минулими роками бюджет об'єднаної громади достатній, але для перспективи розвитку громади - малий.

Саме тому я вирішив балотуватись на голову Таганчанської громади, щоб особистим прикладом, професійним підходом і знаннями, саме в цей час допомогти селам громади стати на шлях розвитку.

Є і друга причина мого рі-шення. Я з командою однодумців (таганчани - Савченко Л.І., Пождема О.С., Зубченко Г.І., Вовк С.О., мельничани - Пилипенко В.М., Горяна Л.М, Вишневецька Т.Г.) не один рік обговорювали, сперечалися та доводили один одному доцільність об'єднання наших сіл в одну громаду. Поки домовлялися таганчани з мельничанами, сусідня Павлівська сільська рада об'єдналась у Степанецьку ОТГ.

І ось настав час, коли наші пропозиції об'єднатися реалізовуються на виборах 23 грудня 2018 року. З цього і виходить, що залишити справу на півдорозі мені й нашій команді не до-зволяє совість і надії селян на наше об'єднання.

Я довго радився із своїми колегами - депутатами Мельниківської і Таганчан-ської сільських рад, які одностайно підтримали мою позицію і пообіцяли, що йтимуть однією командою зі мною до створення фі-нансово спроможної об'-єднаної громади. За що я їм вдячний і щиро співчуваю - бо роботи багато в плані становлення нової громади в умовах реформ в Україні.

  • Я не ріс на білих пампушках та на дорогих перинах! Знаю, що таке чорний хліб і тяжка шахтарська праця!

Народився 2 листопада 1968 року в шахтарській сім'ї у смт Фощівка Луганської області. Після закінчення школи та СПТУ в місті Щастя з 1988 року пішов працювати на шахту електрослюсарем, а пізніше - прохідником гірських порід. Працюючи, заочно навчався і закінчив Маслівський аграрний технікум, а пізніше - Національний аграрний університет. Мабуть, рід ді-да і прадіда, які були хліборобами, змінив і моє ставлення до праці хлібороба. Пройшов трудовий шлях від шахтаря до сервісного менеджера, від голови правління ХПП станція Таганча до генерального директора агрооб'єднання "Україна" в с.Степанці на Канівщині. Пізніше став засновником і керівником сільськогосподарського товариства "Петровського" в с.Таганча. Маю досвід депутатської роботи, обирався депутатом Таганчанської сільської ради та Канівської районної ради двох скликань. Дружина - Софія, маємо двох синів - Романа та Владислава.

Сьогодні модно запитувати у кандидатів - ваші перші кроки?

Я сміливо можу відпо-вісти - перший крок вже зроблено. Я, мої колеги депутати районної та сільсь-ких рад від ВО "ЧЕРКАЩАНИ", сільські голови разом з Канівською РДА та депутатом обласної ради, директором АФ "Заповіт Шевченка" В.Братанічем виконали обіцянку: по селу Таганча збудована центральна дорога - одна з кращих в районі.

Другий крок - створення робочих місць в селах громади. Адже основна причина занепаду сіл - це відсутність роботи, вна-слідок чого молоді сім'ї ви-їжджають в інші регіони, де є ринок праці. Тому за рахунок створення комунальних підприємств громади, обслуговуючих кооперати-вів та залучення до громадських робіт для тимчасово непрацюючих най-ближчим часом ми зможемо забезпечити роботою близько 100 осіб.

У перспективі - відкрити в Таганчі міні-пекарню та запропонувати пільгові умови інвесторам по використанню промислових територій в селі.

Третій крок - збереження і зміцнення матеріальної бази дитячих навчальних закладів та за-кладів охорони здоров'я. Що б там не було, як би складно не було їх утримувати, але я завжди говорив - село без школи і ФАПу через 5-7 років стає хутором. У контексті цього я завжди наводжу приклад Японії, де 2 роки електропоїзд перевозив одного пасажира - учня до школи з віддаленої провінції.

Вважаю основним пріоритетом моєї роботи і завданням нашої команди - за період 2019-2020 р.р. значно покращити надання ос-вітніх та медичних послуг шляхом проведення ремонтів у цих закладах із залученням фінансової допомоги від ТОВ "НВФ "Урожай" та підприємств МХП.

Особливо мене і біль-шість людей похилого віку турбує питання забезпечення медикаментами та послугами стоматолога. Тому вже є домовленості про відкриття двох додаткових аптечних пунктів у с.Таганча і одного в с.Мельники, а також придбання обладнання стоматологічного кабінету за рахунок співфінансування з сільсь-кого, обласного бюджетів та донорських грантів.

Я часто згадую наказ моїх батьків: "Пообіцяв - виконай. Не можеш виконати - не обіцяй". Тому я все життя слідую цьому наказу.

Четвертий, п'ятий і подальші кроки роботи нашої команди викладені в СТРАТЕГІЇ розвитку сіл громади на 2019-2020 р.р., яка розроблена з урахуванням пропозицій і доручень виборців. Ідучи на вибори, я вирішив відійти від написання перед-виборчої програми в її бюро-кратичному розумінні. Бо цей документ є лише деяким банальним озвученням загальних проблем, або ж зовсім простим виразом популізму для виборців.

На противагу передвибор-чій програмі кандидата я розробив СТРАТЕГІЮ розвиту сіл громади. Саме ця СТРАТЕГІЯ на 2019-2020 р.р. і є дорого-вказом для голови, для депутатського корпусу і для активних жителів сіл громади. І це не пусті чи популістські заходи - це реальні питання, які всі разом ми зможемо виконати. Доказом цього є вже виконані реальні справи, які наша команда обіцяла на 2016-2018 р.р.

* Капітально відремонтована центральна дорога по селу Таганча та частково до сіл Мельники і Таганча, виготовлений проект завершення ремонту доріг Таганча-Мельники-Павлівка.

* Таганчанська школа забезпечена новим обладнанням для їдальні, сільський дитсадок - пральною машиною, в закладі проведена заміна вікон і ремонти кімнат.

* Надана фінансова допомога Мельниківському НВК та ФП для покращення матеріальної бази. На території школи встановлений дитячий майданчик.

* Придбані шкільні меблі для сільських освітніх закладів.

* Таганчанська школа забезпечена мультимедійною дошкою та ноутбуком.

* Частково проведено ремонт шкільної актової зали і внутрішніх туалетів, а також виготовлений проект із встановлення твердопаливних котлів у школі.

* Відремонтовано та проведено благоустрій криниці біля сільської амбулаторії.

* Відремонтовано окремі медичні кабінети та хол сільської амбулаторії.

* Встановлено дитячий майданчик в центрі с.Таганча та розроблений проект будівництва і благоустрою центральних ярмаркових площ Таганчі й Мельників.

* Відремонтована свердловина по забезпеченню питною водою школи, сіль-ської амбулаторії та приватного сектору.

* Запроваджено щорічні поїздки груп жителів сіл Таганча і Мельники на Сорочинський ярмарок.

Роботи дуже багато. І переді мною та нашою командою стоять великі виклики відповідальності перед громадою і людьми. Утворення і перші кроки функціонування об'єднаної громади - це як новостворена сім'я, яка все розпочинає з нуля. Так і в нас, якщо прийде команда депутатів і голови з досвідом, у громади є перспектива хорошого старту і швидких тем-пів розвитку, в іншому випадку нашу громаду може чекати неспроможність і приєднання до інших об’єд-наних територіальних громад.

Ми йдемо на вибори командою, яка вже на ділі виконала доручення виборців і довела, що слова з ділом у нас не розходяться. Наша команда і в подальшому бере відповідальність за перспективу розвитку сіл Таганчанської об'єднаної громади.

Запевняємо Вас, разом ми сила, разом ми переможемо і тільки разом ми зробимо нашу громаду кращою на Черкащині. Довірите нам, - і ми вашу довіру виправдаємо!

Олег ЛАКТІОНОВ,

кандидат на посаду Таганчанського сільського голови

_________________

 

ВІРИМО, ПІДТРИМУЄМО!

Володимир БРАТАНІЧ,

депутат Черкаської обласної ради від ВО "ЧЕРКАЩАНИ", директор АФ "Заповіт Шевченка":

- Справився на посаді голови районної ради - справиться і на посаді голови об'єднаної громади. Досвіду вистачає, завзяття є, авторитет заслужив. Я вірю Олегу Лактіонову і підтримую його кандидатуру.

 Володимир ПИЛИПЕНКО,

депутат Канівської районної ради від ВО "ЧЕРКАЩАНИ" (Мельниківський округ):

- Знаю Олега Лактіонова як хлібороба, невтомного трудівника, чесного, принципового і справедливого керівника. Такі люди, якщо беруться за справу, ніколи не спасують, не відступлять.

Олена МИКИТИШИН,

завідуюча дошкільним закладом с. Таганча:

 - Олег Лактіонов - не корінний таганчанець, але завжди підтримував і підтримує громаду села, багато зробив для ремонту й благоустрою нашого дошкільного закладу, для комфорту і затишку сільських дітей.

Володимир ПИЛИПЕНКО,

ветеран праці, с. Мельники:

- Громаді наших сіл потрібен енергійний, досвідчений лідер. Олег Миколайович Лактіонов користується повагою селян, йому вірять люди. Саме такий чоловік зможе дати Таганчі і довколишнім селам реальний і чіткий напрямок на покращення життя. 


9 січня
>> Автомобили с аукционов Канады и доставкой в Украину от Trizub Auto
Далі...

2 січня
>> Торт для детей на заказ в Киеве от Candy World
Далі...

1 січня
>> Одноразові нітрилові рукавички - найпопулярніший витратний матеріал в наш час
Далі...

25 грудня
>> Послуги юриста Львів
Далі...

21 грудня
>> Где купить детскую ортопедическую обувь в Киеве?
Далі...

>> Косметика - это не только красота, но и здоровье. Доверяйте только профессионалам
Далі...

15 грудня
>> Хотите ли вы почувствовать себя героем фантастического фильма?
Далі...

>> Дерев'яні вікна Marles PSP в Києві за вигідною ціною від торгового дому
Далі...

>> Найкращі подарунки – корисні подарунки
Далі...

>> Фізична охорона
Далі...

11 листопада
>> Ясли на дому: как проработать в деталях бизнес-план частного дошкольного учреждения
Далі...

9 листопада
>> Причины плохого урожая картофеля
Далі...

>> Неочевидные преимущества технологии Strip-Till
Далі...

7 листопада
>> Горящие туры из Днепра
Далі...

5 листопада
>> Журнал «Всеосвіта»
Далі...

3 листопада
>> Где в Киеве можно сдать спермограмму и получить результаты с расшифровкой?
Далі...

1 листопада
>> Оздоровительные санатории в Украине
Далі...

24 жовтня
>> Які бувають крісла? Основні різновиди та конструкції
Далі...

17 жовтня
>> Как правильно брать кредиты онлайн в Украине?
Далі...

>> Лечение наркомании в Одессе
Далі...

13 жовтня
>> Выбираем в интерьер качественную итальянскую мебель
Далі...  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка