Понеділок, 22 липня 2019 року 21:18
   Четвер, 4 липня 2019 року
  № 2019.053.054
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

Заява про наміри
Автор: від 25 жовтня 2018 року

ОГОЛОШЕННЯ >>>>>

ПрАТ "Миронівська птахофабрика" заявляє про наміри побудувати нові та розширити вже існуючі потужності підприємства в с. Степанці

Будівництво котельні на твердому паливі

1. Інвестор (замовник): ПрАТ "Миронівська птахофабрика". Поштова адреса: вул. Слобода, 25, с.Степанці Канівського району Черкаської обл. Електронна адреса: i.obolenskyy@mhp.com.ua, i.gurkalo@mhp.com.ua.

2. Місце розташування майданчиків будівництва: нове будівництво котельні на твердому паливі ПрАТ "Миронівська птахофабрика в адміністративних межах Степанецької сільської ради за межами населеного пункту по вул. Польова, 1, в с.Степанці Канівського р-ну Черкаської обл.

3. Характеристика діяльності (об'єкта): будівництво виробничо-опалювальної котельні на твердому паливі для вироблення теплової енергії та передавання її теплоносію (водяна пара або гаряча вода) з метою теплозабезпечення споживачів.

4. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності: вирішення внутрішньогосподарських програм розвитку підприємства.

5. Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації:

- земельних: площа існуючої території Комплексу по забою курчат-бройлерів становить20,7653 га(договір оренди землі №040778600340 від 26.04.2007р.), площа забудови під об'єкт становить -1,041 га(в межах раніше виділеної земельної ділянки);

- сировинних: ­— ;

- енергетичних (паливо, електроенергія, тепло: основне паливо - суміш органічна від утримання курчат-бройлерів (ТУ У 01.4-35878955-004:2015) - 97,4 тис. т/рік;

- електроенергія: 4765200 кВт/год. на рік;

- водних: вода холодна - 101,9 куб. м/год., 815,2*103 куб.м/рік;

- трудових: 28 осіб.

6. Транспортне забезпечення (при будівництві та екс-плуатації): автотранспорт Замовника.

7. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за варіантами: —.

8. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за варіантами: —.

9. Можливі впливи планованої діяльності (при будівництві та експлуатації) на навколишнє  середовище.

Клімат і мікроклімат - не впливає; повітряне середовище - викиди забруднюючих речовин при спалюванні суміші органічної від утримання курчат-бройлерів; водне середовище -  не впливає; грунт - не впливає; рослинний та тваринний світ, заповідні об'єкти - не впливає; навколишнє соці-альне середовище (населення) - не впливає; навколишнє техногенне середовище - не впливає.

10. Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, знешкодження або безпечного захоронення. В результаті експлуатації котельної можуть утворитися такі відходи, як попіл, лампи ртутьвмісні, побутове сміття. При проведенні планових та аварійних робіт утворюються відходи металевого лому, зварювальних електродів. Попіл збирається в бункері попелу та по мірі накопичення передається спеціалізованій організації згідно договору. Побутове сміття збирається в металевий контейнер і вивозиться на полігон ТПВ. Відходи чорного металу та залишки зварювальних електродів збираються на асфальтованій площадці та по мірі накопичення передаються спеціалізованій організації згідно з договором. Лампи зберігаються в за-критому контейнері до передачі на утилізацію.

11. Обсяг виконання ОВНС. Склад та зміст розділу ОВНС Робочого проекту визначені згідно з ДБН А.2.2-1-2003 "Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд". Основні положення проектування. Київ, 2004р."

12. Участь громадськості: розміщення інформації про плановану діяльність у ЗМІ, громадські обговорення. Подати пропозиції та побажання, а також ознайомитися з інформацією можна за адресою: Канівська РДА, 19000, Черкаська область, м.Канів, вул. О.Кошового, 3 (телефон для довідок: 3-24-25; 3-22-63) - протягом місяця з моменту публікації Заяви в ЗМІ.

Реконструкція частини приміщення корпусу утилізації з котельнею з добудовою приміщення для зберігання м’ясо-кісткового борошна

1. Інвестор (замовник): ПрАТ "Миронівська птахофабрика". Поштова адреса: вул. Слобода, 25, с.Степанці Канівського району Черкаської обл. Електронна адреса: i.obolenskyy@mhp.com.ua, i.gurkalo@mhp.com.ua.

2. Місце розташування майданчиків будівництва. Реконструкція частини приміщення корпусу утилізації з котельнею з добудовою приміщення для зберігання м`ясо-кісткового борошна на території ПрАТ "Миронівська птахофабрика" в адміністративних межах Степанецької сільської ради (за межами населеного пункту), по вул. Польова, 1, в с. Степанці Канівського р-ну Черкаської обл.

За результатами ідентифікації об'єкт не відноситься до об'єктів підвищеної небезпеки.

3. Характеристика діяльності (об'єкта). Розширення приміщення для зберігання м'ясо-кісткового борошна.

Технічні і технологічні дані. Приміщення для зберігання готової продукції м'ясо-кісткового борошна у великогабаритній тарі типу "БігБег" розміром 1200х1200х2100 (h)мм і масою 1 тонна.

4. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності: вирішення внутрішньогосподарських програм розвитку підприємства.

5. Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації:  земельних: площа існуючої території Комплексу по забою курчат-бройлерів становить20,7653 га(договір оренди землі №040778600340 від 26.04.2007р.), площа добудови приміщення становить -1012 кв. м(у межах раніше виділеної земельної ділянки); сировинних: м'ясо-кісткове борошно - 1000 кг; енергетичних (паливо, електроенергія, тепло) (загально для дільниці після розширення): електроенергія - від існуючої ТП; водних: від існуючих мереж підприємства; трудових: працівники існуючого корпусу утилізації.

6. Транспортне забезпечення (при будівництві та експлуатації): автотранспорт Замовника.

7. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за варіантами.

Викиди в атмосферне середовище забруднюючих речовин не повинні перевищувати гранично допустимі концентрації; розмір санітарно-захисної зони до житлової забудови -300 м.

8. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за варіантами: не потребує.

9. Можливі впливи планованої діяльності (при будівництві та експлуатації) на навколишнє  середовище: клімат і мікроклі-мат - не впливає; повітряне середовище - викиди в атмосферу в межах нормативів; водне середовище -  не впливає; грунт - не впливає; рослинний та тваринний світ, заповідні об'єкти - не впливає; навколишнє соціальне середовище (населення) - не впливає; навколишнє техногенне середовище - не впливає.

10. Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, знешкодження або безпечного захоронення - загалом для Комплексу по забою курчат-бройлерів після розширення: відсутні.

 11. Обсяг виконання ОВНС. Згідно з ДБН А.2.2-1-2003 "Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд".

12. Участь громадськості. Публікація Заяви про наміри в засобах масової інформації для ознайомлення з нею громадськості. Подати пропозиції та побажання, а також ознайомитися з інформацією можна за адресою: Канівська РДА, 19000, Черкаська область, м.Канів, вул. О.Кошового, 3, (тел. 3-24-25; 3-22-63) - протягом місяця з моменту публікації Заяви в ЗМІ.

Реконструкція частини розвантажувального приміщення корпусу із забою курчат-бройлерів з добудовою

1. Інвестор (замовник): ПрАТ "Миронівська птахофабрика". Поштова адреса: вул. Слобода, 25, с.Степанці Канівського району Черкаської обл. Електронна адреса: i.obolenskyy @mhp.com.ua, i.gurkalo@mhp.com.ua.

2. Місце розташування майданчиків будівництва. Реконструкція частини розвантажувального приміщення корпусу по забою курчат-бройлерів з добудовою на території ПрАТ "Миронівська птахофабрика" в адміністративних межах Степанецької сільської ради (за межами населеного пункту) по вул. Польова, 1, в с.Степанці Канівського р-ну Черкаської обл.

За результатами ідентифікації об'єкт не відноситься до об'єктів підвищеної небезпеки.

3. Характеристика діяльності (об'єкта). Організація двох додаткових проїздів для машин доставки птиці з виділенням відділення мийки автомобілів і збільшення місця для відстою птиці перед забоєм на 100 кв.м.

Технічні і технологічні дані:  приміщення для відстою птиці на 130 контейнерів.

4. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності: вирішення внутрішньогосподарських програм розвитку підприємства.

5. Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації. Земельних: площа існуючої території Комплексу по забою курчат-бройлерів становить20,7653 га(договір оренди землі №040778600340 від 26.04.2007р.), площа добудови приміщення становить -720 кв. м(у межах раніше виділеної земельної ділянки); сировинних: жива птиця - 46800 гол.; енергетичних (паливо, електроенергія, тепло) (загально для дільниці після розширення): електроенергія - від існуючої ТП; водних: від існуючих мереж підприємства; трудових: працівники існуючого корпусу по забою курчат-бройлерів.

6. Транспортне забезпечення (при будівництві та експлуатації): автотранспорт Замовника.

7. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за варіантами: викиди в атмосферне середовище забруднюючих речовин не повинні перевищувати гранично допустимі концентрації; розмір санітарно-захисної зони до житлової забудови -300 м.

8. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за варіантами: не потребує.

Можливі впливи планованої діяльності (при будівництві та експлуатації) на навколишнє середовище: клімат і мікроклімат - не впливає; повітряне середовище - викиди в атмосферу в межах нормативів; водне середовище -  не впливає; грунт - не впливає; рослинний та тваринний світ, заповідні об'єкти - не впливає; навколишнє соціальне середовище (населення) - не впливає; навколишнє техногенне середовище - не впливає.

10. Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, знешкодження або безпечного захоронення -  загалом для Комплексу по забою курчат-бройлерів після розширення: відсутні.

11. Обсяг виконання ОВНС: згідно з ДБН А.2.2-1-2003 "Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд".

12. Участь громадськості: публікація Заяви про наміри в засобах масової інформації для ознайомлення з нею громадськості. Подати пропозиції та побажання, а також ознайомитися з інформацією можна за адресою: Канівська РДА, 19000, Черкаська область, м.Канів, вул. О.Кошового, 3, (тел.3-24-25; 3-22-63) - протягом місяця з моменту публікації Заяви в ЗМІ.

Реконструкція частини приміщень корпусу по забою курчат-бройлерів з добудовою приміщень складу товарно-матеріальних цінностей

1. Інвестор (замовник): ПрАТ "Миронівська птахофабрика". Поштова адреса: вул. Слобода, 25, с. Степанці Канівського району Черкаської обл.

2. Місце розташування майданчика будівництва. Реконструкція частини приміщень корпусу по забою курчат-бройлерів з добудовою приміщень складу товарно-матеріальних цінностей на території ПрАТ "Миронівська птахофабрика" по вул. Польова,1, в с.Степанці Канівського району Черкаської області.

Добудова складу проводиться на існуючій території Комплексу із забою курчат-бройлерів, який розташований за адресою: Черкаська обл., Канівський р-н, с. Степанці, вул. Польова, 1.

За результатами ідентифікації об'єкт не відноситься до об'єктів підвищеної небезпеки.

3. Характеристика діяльності (об'єкта): склад тари, упаковки, ТМЦ, спецій для забійного цеху.

Технічні і технологічні дані. Збільшення площі складування таропакувальної продукції, ТМЦ, спецій.

4. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності: вирішення внутрішньогосподарських програм розвитку підприємства.

5.  Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації:  земельних: площа існуючої території Комплексу по забою курчат-бройлерів становить20,7653 га(договір оренди землі №040778600340 від 26.04.2007р.), площа забудови  складу матеріально-товарних цінностей становить3466,43 мкв.; сировинних —; енергетичних (паливо, електроенергія, тепло) (загально для дільниці після розширення): електроенергія - від існуючої ТП; тепло  - від існуючої мережі підприємства; водних: від існуючої мережі підприємства; трудових: 3 працівники у зміну.

6. Транспортне забезпечення (при будівництві та екс-плуатації): автотранспорт Замовника.

7. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за варіантами: викиди в атмосферне середовище забруднюючих речовин відсутні; розмір санітарно-захисної зони до  житлової забудови -300 м.

8. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за варіантами: не потребує.

9. Можливі впливи планованої діяльності (при будівництві та експлуатації) на навколишнє середовище: клімат і мікроклімат - не впливає; повітряне середовище - шкідливі викиди в атмосферу відсутні; водне середовище -  не впливає; грунт - не впливає; рослинний та тваринний світ, заповідні об'єкти - не впливає; навколишнє соціальне середовище (населення) - не впливає; навколишнє техногенне середовище - не впливає.

10. Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, знешкодження або безпечного захоронення загалом для Комплексу по забою курчат-бройлерів після розширення: відсутні.

11. Обсяг виконання ОВНС: згідно з ДБН А.2.2-1-2003 "Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підпри-ємств, будинків і споруд".

12. Участь громадськості: публікація Заяви про наміри в засобах масової інформації  для ознайомлення з нею громадськості. Подати пропозиції та побажання, а також ознайомитися з інформацією можна за адресою: Канівська РДА, 19000, Черкаська область, м.Канів, вул. О.Кошового, 3, (тел.3-24-25; 3-22-63) - протягом місяця з моменту публі-кації Заяви в ЗМІ.

Реконструкція частини приміщення корпусу утилізації з котельнею з добудовою приміщення для виробництва м'ясо-кісткового борошна

1. Інвестор (замовник): ПрАТ "Миронівська птахофабрика". Поштова адреса: вул. Слобода, 25, с. Степанці Канів-ського району Черкаської обл. Електронна адреса: i.obolenskyy@mhp.com.ua,  i.gurkalo@mhp.com.ua.

2. Місце розташування майданчиків будівництва. Реконструкція частини приміщення корпусу утилізації з котельнею з добудовою приміщення для виробництва м'ясо-кісткового борошна на території ПрАТ "Миронівська птахофабрика" в адміністративних межах Степанецької сільської ради (за межами населеного пункту), по вул. Польова, 1, в с. Степанці Канівского р-ну Черкаської обл.

За результатами ідентифікації об'єкт не відноситься до об'єктів підвищеної небезпеки.

3. Характеристика діяльності (об'єкта): розширення приміщення для виготовлення м'ясо-кісткового борошна.

Технічні і технологічні дані. Приміщення для виготовлення м'ясо-кісткового борошна 3 категорії.

4. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності: вирішення внутрішньогосподарських програм розвитку підприємства.

5. Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації:  земельних: площа існуючої території Комплексу по забою курчат-бройлерів становить20,7653 га(договір оренди землі №040778600340 від 26.04.2007р.), площа добудови приміщення становить -960 кв. м(у межах раніше виділеної земельної ділянки); сировинних: відходи інкубатора та падіж із зон вирощування - 50 т/добу; енергетичних (паливо, електроенергія, тепло) (загально для дільниці після розширення): електроенергія - від існуючої ТП, пара - від існуючої котельні, стиснуте повітря - від існуючої мережі підприємства; водних: від існуючих мереж підприємства; трудових: працівники існуючого корпусу утилізації.

6. Транспортне забезпечення (при будівництві та екс-плуатації): автотранспорт Замовника.

7. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за варіантами: викиди в атмосферне середовище забруднюючих речовин не повинні перевищувати гранично допустимі концентрації; розмір санітарно-захисної зони -300 м.

8. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за варіантами: не потребує.

9. Можливі впливи планованої діяльності (при будівництві та експлуатації) на навколишнє  середовище: клімат і мікроклімат - не впливає; повітряне середовище - викиди в атмосферу в межах нормативів; водне середовище -  не впливає; грунт - не впливає; рослинний та тваринний світ, заповідні об'єкти - не впливає; навколишнє соціальне середовище (населення) - не впливає; навколишнє техногенне середовище - не впливає.

10. Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, знешкодження або безпечного захоронення - загалом для Комплексу по забою курчат-бройлерів після розширення: відсутні.

11. Обсяг виконання ОВНС: згідно з ДБН А.2.2-1-2003 "Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підпри-ємств, будинків і споруд".

12. Участь громадськості: публікація Заяви про наміри в засобах масової інформації  для ознайомлення з нею громадськості. Подати пропозиції та побажання, а також ознайомитися з інформацією можна за адресою: Канівська РДА, 19000, Черкаська область, м. Канів, вул. О.Кошового, 3, (тел.3-24-25; 3-22-63) - протягом місяця з моменту публі-кації Заяви в ЗМІ.


8 червня
>> Горящие туры на Мальдивы из Киева
Далі...

7 червня
>> Что такое процедура ИКСИ и ее особенности?
Далі...

>> Высокая влажность и осушители воздуха
Далі...

30 травня
>> Детский ортопедический матрас: основные правила выбора
Далі...

3 травня
>> Деталь авто, яка допоможе не забруднювати планету
Далі...

1 травня
>> Лечение простатита в Запорожье методом ударно-волновой терапии дает результат!
Далі...

7 квітня
>> Кріпильні елементи - анкерні кріплення
Далі...

30 березня
>> Скільки цинку ми «з'їдаємо»?
Далі...

>> Top Car Profi - украинский аккумулятор для легковых автомобилей
Далі...

10 березня
>> Светильники светодиодные: простота и эффективность
Далі...

>> Выбор кухни: готовая или по индивидуальному заказу
Далі...

18 лютого
>> Как найти подходящий антипролежневый матрас? Большой выбор, доступные цены на матрасы для лежачих больных в магазине «Допомога»
Далі...

>> Добыча природного камня и его переработка в Украине
Далі...

14 лютого
>> Ждём от весны подарков для автолюбителей
Далі...

>> Имплантация зубов в стоматологической клинике Наноклиник
Далі...

3 лютого
>> Что такое аренда посуды
Далі...

30 січня
>> Где купить хороший аппарат ударно-волновой терапии в Украине?
Далі...

23 січня
>> Консультация детского психолога, психологический центр Э.А. Помыткина
Далі...

>> Спальня у скандинавському стилі від дизайн студії Ірини Карликової
Далі...

>> Лечение наркомании в Киеве в рамках психосоциальной адаптации
Далі...

9 січня
>> Автомобили с аукционов Канады и доставкой в Украину от Trizub Auto
Далі...

2 січня
>> Торт для детей на заказ в Киеве от Candy World
Далі...


>> https://ua-expert.com/
У вас образовались сложные или спорные вопросы для урегулирования которых безотлагательно требуется мнение известного и грамотного специалиста в конкретной области? Экспертно-исследовательская служба Украины действует в сфере предоставления помощи клиентам в оформлении решений как в судебной или следственной практике, так и для бытовых или трудовых разбирательств. Далі...

>> https://ua-expert.com/
У вас образовались сложные или спорные вопросы для урегулирования которых безотлагательно требуется мнение известного и грамотного специалиста в конкретной области? Экспертно-исследовательская служба Украины действует в сфере предоставления помощи клиентам в оформлении решений как в судебной или следственной практике, так и для бытовых или трудовых разбирательств. Далі...

>> Экспертиза в суде
https://ua-expert. Далі...

>> Жниварські пісні
ІШЛИ ЖЕНЦІ  ЖИТО  ЖАТИ «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка