Середа, 21 листопада 2018 року 2:11
   Четвер, 11 жовтня 2018 року
  № 2018.081.082
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

Депутати вирішили навести порядок у пунктах прийому металобрухту, відбудувати спортивну залу на міському стадіоні та об'єднати два комунальних підприємства
Автор: №531 від 14 травня 2018 року

СЕСІЯ МІСЬКРАДИ. КОНСПЕКТ >>>>>

3 травня ц.р. у Каневі, в залі засідань Будинку рад відбулося І чергове засідання XI сесії Канівської міської ради VII скликання.

Серед інших питань, які розглянули депутати міськ-ради, були рішення "Про електронну петицію "Будівництво спортивного модуля ОРСК на території КП "Міський стадіон", рішення про злиття двох комунальних підприємств, про впорядкування діяльності пунктів приймання брухту чорних та кольорових металів на території міста Канева" та "Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Канева" Кобелякському Миколі Олександровичу".

За місяць до проведення сесії, 3 квітня ц.р. на електронну платформу Єдиної системи місцевих петицій було подано петицію "Будівництво спортивного модуля "ОРСК" на КП "Міський стадіон" (автор Станіслав Циба). 

За задумом авторів петиції, будівництво спортивного залу на місцевому стадіоні  дозволить покращити умови для занять спортом для декількох сотень дітей та місцевої молоді, дасть можливість проводити в Каневі спортивні змагання не лише місцевого, а й обласного й загальноукраїнського рівня, покращить інфраструктуру міста.

Новий спортивний зал може стати базою для тренувань канівських спортсменів у зимовий період. У найкоротший термін петиція зібрала необхідну кількість голосів (понад 100 підписів), а відтак, з матеріалами петиції ознайомилися члени виконкому. Вони ухвалили рішення "Про електронну петицію "Будівництво спортивного модуля "ОРСК" на КП "Міський стадіон", яким доручили фінансовому управлінню, управлінню економічного розвитку, відділу коммайна та земельних ресурсів, відділу у справах сім'ї, молоді та спорту підготувати проект рішення щодо будівництва спортивного модуля на розгляд міської ради.

3 травня ц.р. проект рішення "Про електронну петицію "Будівництво спортивного модуля ОРСК на території КП "Міський стадіон" ухвалили депутати Канівської міської ради. У рішенні, зокрема, йдеться про передбачення у проекті бюджету розвитку м. Канів на 2019 рік співфінансування будівництва спортивного модуля ОРСК на території КП "Міський стадіон".

До 1 вересня ц.р. відділ коммайна та земельних ресурсів має провести відведення земельної ділянки для будівництва спортивного модуля на території КП "Міський стадіон".

У ході сесії депутати ухвалили рішення про злиття двох комунальних підприємств міс-та - "Туристично-інформаційного центру", директором якого працює Яків Прогнімак, та "Канівського госпрозрахункового художньо-виробничого об'єднання", яким керує Олександр Вавілкін. Як пояснив Канівський міський голова Ігор Ренькас, у перспективі на базі цих двох комунальних підприємств буде створено нове - з більш широким спектром завдань і повноважень, що, зокрема, включатиме розвиток туризму, рекламу, написання проектів для участі у грантах тощо. За ухвалення відповідного рішення свої голоси віддали 19 депутатів. Відтак, встановлено термін проведення реорганізації комунальних підприємств - 3 місяці.

Одноголосно було ухвалено рішення "Про впорядкування діяльності пунктів приймання брухту чорних та кольорових металів на території міста Канева", що передбачає  заборону функціонування у місті неліцензованих пунктів прийому металобрухту.

До цього депутатів спонукали численні скарги канівців на діяльність пунктів збору металобрухту, розташованих поблизу житлових будинків. Люди неодноразово скаржились на те, що такі пункти нерідко приймають металобрухт вночі. Крім того, у Каневі почастішали випадки крадіжок з подвір'їв та підвалів металічного посуду, садового реманенту, іноді зникають цілі секції парканів, хвіртки, поштові скриньки, на старих кладовищах мисливці за металобрухтом викрадають металеві хрести, огорожі. Рішення, ухвалене депутатами міськради, передбачає також проведення щомісячних перевірок спільно з працівниками поліції, податкової інспекції та інспекції з праці щодо виявлення незаконних пунктів приймання брухту на території міста, посилення контролю за протиправною діяльністю суб'єктів господарювання, які здійснюють операції з брухтом та їх приймальних пунктів на території міста Канів.

Також депутати підримали проект рішення про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Канів" багаторазовому чемпіону світу з гирьо-вого спорту, заслуженому тренеру, активному громадянинові міста - Миколі Олександровичу Кобелякському.  За відповідне рішення проголосували 23 депутати.

За матеріалами сайту Канівміськради


11 листопада
>> Ясли на дому: как проработать в деталях бизнес-план частного дошкольного учреждения
Далі...

9 листопада
>> Причины плохого урожая картофеля
Далі...

>> Неочевидные преимущества технологии Strip-Till
Далі...

7 листопада
>> Горящие туры из Днепра
Далі...

5 листопада
>> Журнал «Всеосвіта»
Далі...

3 листопада
>> Где в Киеве можно сдать спермограмму и получить результаты с расшифровкой?
Далі...

1 листопада
>> Оздоровительные санатории в Украине
Далі...

24 жовтня
>> Які бувають крісла? Основні різновиди та конструкції
Далі...

17 жовтня
>> Как правильно брать кредиты онлайн в Украине?
Далі...

>> Лечение наркомании в Одессе
Далі...

13 жовтня
>> Выбираем в интерьер качественную итальянскую мебель
Далі...

5 жовтня
>> Инсталляционные системы: плюсы использования
Далі...

29 вересня
>> Любви все возрасты покорны! А как насчет секса?
Далі...

>> Гольфи вище коліна: краще рішення для зими
Далі...

4 вересня
>> Светодиодные лампы для авто и их особенности
Далі...

16 серпня
>> Горящие туры на Сейшельские острова из Киева
Далі...

13 серпня
>> Как заправить струйный принтер самостоятельно
Далі...

30 липня
>> Арсеній ЯЦЕНЮК про ініціативи РФ в Гельсінкі: Україна не прийме жодних таємних планів стосовно Донбасу і Криму
Далі...  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка