Понеділок, 24 вересня 2018 року 0:29
   Четвер, 6 вересня 2018 року
  № 2018.071.072
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

Собака – друг людини
Автор: від 4 січня 2018 року

ГОРОСКОП-2018 >>>>>

Чи стане 2018-й дружнім для українців роком?

Овен. Для Овнiв 2018 рiк стане роком суперечностей i життєвих випробувань. Але це зовсiм не означає, що всi починання Овнів обов’язково закiнчуватимуться поразками. Овни зможуть досягти бажаних цi-лей i виконати поставленi завдання, якщо зменшать свiй запал, слiдуючи намiченому плану без поспiху й iмпульсивних рiшень.

Чоловiкам-Овнам буде набагато простiше пiдлаштуватися пiд правила. На самому початку року вони наб`ють собi пару гуль, але незабаром зрозумiють, що їхня агресiя i запальнiсть приводять виключно до провалiв. Тому вони почнуть ставитися до всього зосереджено й обережно. Жiнкам-Овнам знадобиться набагато бiльше часу, щоб порозумiтися з хвостатим господарем. Тому першу половину року в жiнок-Овнiв можуть виникнути деякi проблеми у фiнансовому планi або в планi здоров`я.

Проте вже в серединi лiта 2018 року люди, народженi пiд знаком Овна, зможуть зiтхнути з полегшенням. Ближче до кiнця року матерiальний стан Овнiв зросте - вони знайдуть стабiльне джерело доходу i заведуть кориснi знайомства.

Телець. Для Тельцiв 2018 рiк стане роком яскравих вражень і творчих сплескiв. Їхнiм прагненням нести свiту "свiтле i добре" не перешкодять жодні обставини.

Рiк розпочнеться для Тельцiв з фiнан-сових труднощiв i невдач. Якщо ж вони проявлять стiйкiсть i спрямують сили на вирi-шення проблем, то зможуть заслужити пошану Собаки i її заступництво в усiх починаннях. Уже в серединi весни 2018 року життя всiх Тельцiв без винятку якiсно змiниться. Вони знайдуть упевненiсть i смiливiсть. Це допоможе їм досягти великих успiхiв у професiйнiй сферi i, вiдповiдно, у фiнансовiй.

У планi любовних стосунків Тельцi опиняться на порозi великих змiн. Жовтий Земляний Собака допоможе їм зустрiти "спорiднену душу". Але Тельцям потрiбно бути дуже обережними, пускаючи нову людину в своє життя, - на їхнiх почуттях i влюбливому характерi захочуть нажитися.

Близнята. Для Близнят 2018 рiк стане роком великих перспектив i вигiдних пропозицiй. Як не дивно, консервативний Собака впродовж всього свого правлiння буде прихильний до цього непередбачуваного знаку зодiаку.

На початку 2018 року хвостатий господар пiдкине Близнятам декiлька багато-обiцяючих угод, вигiдних iнвестицiй i корисних дiлових зна-йомств. Це забезпечить стабiльний заробiток i грошовi за-охочення у виглядi премiй. Найбiльш успiшним перiодом для Близнят в 2018 роцi стане лiто.

Не дивлячись на те, що 2018 рiк обiцяє Близнятам успiх i процвiтання, потрiбно звернути особливу увагу на здоров`я. Щоб допомогти органiзму впоратися з постiйними навантаженнями, людям, народженим пiд знаком Близнят, потрiбно привчити себе до регулярних занять спортом i правильного харчування.

Рак. Для Ракiв 2018 рiк стане роком цiкавих пропозицiй, подорожей i радiсних зустрiчей. Із самого початку року люди, народженi пiд знаком Раку, одержать де-кiлька важливих завдань вiд начальства. Їм обов`язково варто зосередитися на їхньому виконаннi. Один з таких проектiв обов`язково "вистрiлить" - це iстотно вплине на кар`єрний рiст Ракiв.

Лiтня пора стане пiком професiйного успiху Ракiв. Колеги допомагатимуть у реалiзацiї їхнiх творчих задумок, начальство - хвалити за прибутковi iнiцiативи. Саме в цей перiод люди, народженi пiд знаком Раку, можуть розраховувати на нову посаду i серйозне пiдвищення заробiтної платнi.

У любовному планi 2018 рiк не принесе вiльним Ракам любовi - зав’яжуться декiлька легких романiв, але нi до чого серйозного вони не призведуть.

Лев. Для Левiв 2018 рiк стане роком професiйних проривiв i перспективних знайомств. Їм належить ухвалити чимало важливих життєвих рiшень, вiд яких залежатиме майбутнє. I для жiнок, i для чоловi-кiв, народжених пiд знаком Лева, рiк стане плiдним в планi кохання i романтичних стосунків. Вони розвиватимуться дуже стрiмко. Леви зрозумiють, що знайшли любов на все життя.

До осенi 2018 року Левам потрiбно пiдготуватися до професiйного протистояння. У них з`явиться серйозний конкурент, здатний забрати всi винагороди i визнання собi. Люди, народженi пiд знаком Лева, в 2018 роцi стануть перед непростим вибором, здатним змiнити життя. Ухвалюючи те або iнше рiшення, вони повиннi, перш за все, керуватися розумом, а не емоцiйними iмпульсами. Крiм того, Левам варто серйозно зайнятися своїм здоров`ям. Перше, що потрiбно обов`язково зробити, - пройти повне медичне обстеження. Це займе якийсь час, але iстотно зменшить ризик запустити хворобу.

Дiва. Для Дiв 2018 рiк стане роком професiйного зростання, бурхливих i дуже перспективних романiв. Успiх залежатиме ви-ключно вiд їхньої рiшучостi та iнiцiативностi.

У рiк Жовтого Земляного Собаки людей, народжених пiд знаком Дiви, супроводжуватиме удача, незалежно вiд їхнього роду дiяль-ностi.

У життi людей, народжених пiд знаком Дiви, з’явиться людина, здатна кардинально змiнити їхнє життя. Вона зробить їм вигiдну пропозицiю - i якщо Дiви погодяться, їхня найзаповiтнiша мрiя утiлиться в життя. Переїзд в iншу країну, купівля житла, власний бiзнес - це лише частина списку сюрпризiв, що їх приготував Дiвам новий рік.

Із приводу здоров`я в 2018 роцi людям, народженим пiд знаком Дiви, не варто дуже переживати. Регулярнi заняття спортом i загальнозмiцнюючi вiтамiни допоможуть забути про аптеку.

Терези. Для Терезiв 2018 рiк стане роком запаморочливих вражень i пошуку свого "я". Успiх супроводжуватиме їх у всьому - вони зможуть знайти гармонiю з власним внут-рiшнiм свiтом i навколишнiми людьми.

Оскiльки минулий рiк для Терезiв видався досить проблемним, Жовтий Земляний Собака привнесе в їхнє життя розмiренiсть i спокiй. Але це не означає, що Терезам можна буде пливти за течiєю, спостерiгаючи, як iншi виконують за них всю роботу.

Головне завдання Терезiв на 2018 рiк розiбратися в життєвих прiоритетах i зрозумiти, чого насправдi хоче їхня душа. Якщо директор великої компанiї давно мрiяв стати кухарем, йому варто сходити на курси i спробувати себе в новому амплуа. Це мо-же кардинально змiнити перебiг його життя.

Із фiзичним здоров`ям Терезiв проблем не виникне, а ось на моральний i психiчний стан варто звернути пiдвищену увагу. Осiнньо-зимовий перiод вони будуть схильнi до депресiй, але хороший психолог швидко впорається з цiєю проблемою.

Скорпiон. У фiнансовому планi 2018 рiк стане для Скорпiонiв одним з найвдалiших за останнi декiлька рокiв. До стабiльного доходу додадуться регулярнi премiї, зростуть шанси виграти в лотерею.

Любовна сфера в 2018 роцi обiцяє Скор-пiонам багато бурхливих романiв i емоцiйних сплескiв. Люди, народженi пiд знаком Скор-пiона, все частiше помiчатимуть на собi погляди представникiв протилежної статi - i одними поглядами справа не обмежиться.

В одружених i замiжнiх Скорпiонiв сiмейне життя теж почне налагоджуватися. Жовтий Земляний Собака зробить все, щоб найскорiше помирити їх з коханими навiть пiсля незначної сварки. Стосунки стануть набагато теплiшi i довiрливіші.

У першiй половинi 2018 року за здоров`я Скорпiонам можна не переживати, але в кiнцi лiта краще пройти повне обстеження i здати всi аналiзи, щоб бути в повнiй бойовiй готовностi i стiйко вiдбивати нападки конкурентiв i недоброзичливцiв.

Стрiлець. Чоловiкам-Стрiльцям варто бiльше часу придiлити бiзнесу. Вже на початку лiта пiдвернеться декiлька вигiдних угод i корисних дiлових знайомств.

Жiнкам-Стрiльцям особливу увагу по-трiбно придiлити своєму iмiджу. Якщо жiн-ки-Стрiльцi навчаться правильно подавати себе дiловим партнерам, кiлькiсть про-позицiй для довгострокової i плiдної спiвпрацi збiльшиться.

Що ж до любовної сфери, то тут Стрiльцям неймовiрно пощастить. На початку весни Стрiльцi зустрiнуть людину, яка за лiченi днi завоює їхню довiру i збудить у них незвiданi до-сі почуття. У планi здоров`я 2018 рiк не обiцяє Стрiльцям серйозних проблем.

Козоріг. Чоловiкам-Козорогам варто звернути особливу увагу на своє оточення. Партнери, з якими вони працювали довгi роки, намагатимуться нажитися за рахунок їхнiх невдач.

Жiнкам-Козорогам потрiбно спрямувати свою завзятiсть на професiйне зростання. Начальство оцiнить понаднормову роботу i нестандартнi проекти. Козороги одержать закордонне вiдрядження i пiдвищення на посадi.

Одруженi i замiжнi Козороги можуть не переживати за свої стосунки. Кiлькiсть побутових сварок i конфлiктiв скоротиться, а ось романтичних подорожей стане значно бiльше.

Що ж до здоров`я, то Козорогам варто узяти його пiд особливий контроль. Дрiбнi нездужання можуть перерости в сер-йозну хворобу. На початку року слід пройти медобстеження.

Водолий. У професiйному планi 2018 рiк буде для Водолиїв успiшним. З’явиться сильна iнтуїцiя, яка допоможе ухвалювати рiшення в екстремальних ситуацiях і примножувати статки.

Одруженi й замiжнi Водолиї зазнають труднощiв у стосунках із партнерами. Кiль-кiсть дрiбних побутових сварок i конфлiктiв на тлi ревнощiв рiзко збiльшиться. Щоб не зруйнувати сiм’ю остаточно, людям, народженим пiд знаком Водолия, доведеться докласти чимало зусиль. Важливо зрозумiти, що стосунки - це завжди двостороннiй рух. Щоб партнер їм довiряв, вони самi повиннi навчитися довiряти партнеру.

Вiдносно здоров’я, то 2018 рiк для Водолиїв буде досить спокiйним. Зима може "нагородити" застудою, але хвороба буде подолана за лiченi днi.

Риби. У їхньому життi з’явиться перспективний проект, в який вони вкладатимуть свої сили i натхнення. I не даремно. До кiнця року проект принесе великий прибуток - завдяки цьому Риби одержать надбавку до зарплати і пiдвищення про службі.

Але щойно Риби одержать пiдвищення, їхня увага вiдразу перейде на сiм`ю. Вони нарештi почнуть придiляти час своїм другим половинкам. Квiти без приводу, романтична подорож, компромiси в побутових суперечках - ось, що врятує їхнi стосунки вiд сварок.

2018 рiк обiйдеться для Риб без стресiв i фiзичного перенапруження. Із здоров`ям не виникне жодних проблем. 


4 вересня
>> Светодиодные лампы для авто и их особенности
Далі...

16 серпня
>> Горящие туры на Сейшельские острова из Киева
Далі...

13 серпня
>> Как заправить струйный принтер самостоятельно
Далі...

30 липня
>> Арсеній ЯЦЕНЮК про ініціативи РФ в Гельсінкі: Україна не прийме жодних таємних планів стосовно Донбасу і Криму
Далі...

26 липня
>> Доставка цветов - лучший способ проявить внимание и любовь
Далі...

25 липня
>> Авангард в интерьере ресторана: неповторимый стиль и уникальный дизайн
Далі...

>> Деликатная мужская проблема: решение должно быть немедленным
Далі...

17 липня
>> Как проверить качество кофе?
Далі...

>> Самое главное о фитнесе
Далі...

8 липня
>> Цифровий друк або офсет
Далі...

28 червня
>> Детали и запчасти с авторазборки Митсубиши (Mitsubishi)
Далі...

14 червня
>> Выбираем лучший мотоблок - обзор новинок в Украине
Далі...

13 червня
>> Зачем обращаться в клининговую компанию
Далі...

>> Оптимальні варіанти роботи в Польщі для жінок з вищою освітою
Далі...

30 травня
>> Технический перевод в бюро переводов онлайн Мультиглот
Далі...

25 травня
>> Румынский паспорт и гражданство — шанс для украинцев изменить жизнь
Далі...

>> Розробка фірмового стилю
Далі...

18 травня
>> Чем заняться в Кракове
Далі...

8 травня
>> Недорогі купальники європейської якості – в інтернет-магазині «КолгоТочка»
Далі...


>> Фустиваль колискової пісні
Канівська газета «Канівчанка» започаткувала цикли культурологічних статей з висвітленням сучасної культури Родень. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка