Понеділок, 24 вересня 2018 року 1:00
   Четвер, 6 вересня 2018 року
  № 2018.071.072
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

Контрреволюція на марші
Автор: від 8 січня 2018 року

ПРОШУ СЛОВА >>>>>

На заключному пленарному засіданні Канівської міської ради у 2017 році відбулося кілька знакових голосувань. Це, безперечно, голосування по бюджету-2018, а також по чотирьох проектах, запропонованих канівськими депутатами-свободівцями.

Скажу декілька слів щодо голосування за проект міського бюджету на 2018 рік. Свободівці єдині не голосували за запропонований бюджет, і ось чому. Центральна влада все наполегливіше скидає взяті на себе зобов'язання (пільги, тощо) на місцеві бюджети без від-повідного підкріплення коштами. Себе, коханих, можновладці в Києві не кривдять - регулярно підвищуючи собі зарплатню.

Все більше й більше коштів направляють на утримання силовиків, справедливо побоюючись народного гніву. Приміром, коштів, що їх центральна влада виділяє на освітню галузь м. Канів, не вистачає на весь рік, та й усієї суми, що передбачена бюджетом-2018 на освіту і складається з грошей Києва і Канева, не вистачить на зарплатню освітянам як мінімум на місяць-півтора. І так вже не перший рік.

Це приводить до того, що технічні працівники шкіл постійно недоотримують (в рамках закону) всі можливі передбачені виплати. Така практика існує далеко не один рік, і, припускаю, нашу місцеву владу це влаштовує, оскільки вона не робить ніяких кроків, аби виправити це. Тож як тиск на центральну владу, як донесення до центральної влади незгоди з несправедливими її діями вбачають свободівці у неприйнятті правил гри, нав'язаних із Києва. Решта міських депутатів з цими правилами, мабуть, погоджується, сприймає те, що творять можновладці у столиці. Більше того, радо при-ймають у вигляді подачок депутатський фонд, який дає змогу сподобатися виборцям.

На відміну від них фракція «Свободи» не зрадила своїм принципам, тож ату її, ату! І вже сиплються на нас різноманітні вигадки, перекручення дійсності і можливі наслідки. Обливши брудом свободівців, інші сподіваються виглядати на їх тлі білими і пухнастими.

Також на останньому пленарному засіданні міськради 2017 року розглядалося чотири проекти рішень, запропонованих депутатами-свободівцями: "Про відзначення у місті Канів пам'ятних дат та ювілеїв у 2018 році", "Про звернення щодо правових аспектів внесення змін до національного класифікатора України ... в сфері охорони здоров'я", "Про звернення щодо кримінальної відповідальності за заперечення Голодомору", "Про велодоріжку в місті Канів".

У першому проекті пропонувалося на міському рівні відзначити ювілейні дати, пов'язані з канівцями, котрі присвятили своє життя Україні. Серед них Павло Гарячий, Володимир Петренко, Борис Барвінський, Герой України Олекса Гірник, який самоспалився на Тарасовій горі в Каневі на знак протесту проти русифікації України, 100-річчя ІV Універсалу Центральної Ради, Універсалу незалежності України. При голосуванні - жодного голосу "за" від фракцій БПП, ляшківців, "зелених" і «черкащан»! Заперечуючи необхідність відзначення тих, хто творив незалежну Україну, я припускаю, що вони цим самим заперечують необхідність існування Незалежної України. Чи не так?

Ще яскравішим було голосування за проект про заперечення Голодомору. Тут жодного голосу "за" не було від БПП, ляшківців, «зелених», «черкащан», опоблоку і позафракцій-них. Якщо згадати, що Голодомор заперечують вороги незалежної України, комуністи та Росія із своїми сателітами, можна припустити, що той, хто не голосував за цей проект, можливо, є посібником ворога? А, враховуючи пропозиції від деяких депутатів про відзначення на міському рівні так званих "почесних громадян" на кшталт колишнього першого секретаря райкому КПУ Бондаря, інакше як контр-революцією на марші у Каневі подібні голосування назвати важко. До речі, Черкаська обласна рада 22 грудня підтримала аналогічне звернення щодо заперечення Голодомору.

Другий проект стосувався ухвалення звернення до вищих органів влади щодо звернення по медицині. Керівництво Канівської ЦРЛ та профспілка лікарні підтримали це звернення листом, який був зачитаний на сесії. А серед депутатського корпусу його підтримало тільки дев'ять депутатів: п'ять свободівців та по два депутати від "Батьківщини" та "Ветеранів Афганістану". Народною мовою це звучить десь так: "На зло ворогам і козу продам".

Четвертий проект, щодо будівництва велодоріжки у Каневі. Тут ще "кращі" результати: крім свободівців "за" голосували тільки два депутати: по одному від БПП та "Батьківщини". І це попри те, що петиція побудови велодоріжки в Каневі отримала необхідну кіль-кість голосів у рекордно короткий термін, попри те, що ініціатори побудови велодоріжки не зазіхають на місь-кий бюджет саме у частині будівництва, вже зараз активно шукаючи (і знаходячи) потенційних інвесторів, попри те, що велодоріжка мо-же стати ще однією туристичною родзинкою нашого міста.

Сам собою напрошується висновок: у Канівській міській раді ситуативно чи на постійній основі, але сформувалася антисвобо-дівська більшість. Вимоги свободівців  стосовно до-тримання вимог українського законодавства всіх без винятку, більшості  явно не до смаку.

Юрій ГАМАЛІЙ, голова фракції КМПО ВО «Свобода»


4 вересня
>> Светодиодные лампы для авто и их особенности
Далі...

16 серпня
>> Горящие туры на Сейшельские острова из Киева
Далі...

13 серпня
>> Как заправить струйный принтер самостоятельно
Далі...

30 липня
>> Арсеній ЯЦЕНЮК про ініціативи РФ в Гельсінкі: Україна не прийме жодних таємних планів стосовно Донбасу і Криму
Далі...

26 липня
>> Доставка цветов - лучший способ проявить внимание и любовь
Далі...

25 липня
>> Авангард в интерьере ресторана: неповторимый стиль и уникальный дизайн
Далі...

>> Деликатная мужская проблема: решение должно быть немедленным
Далі...

17 липня
>> Как проверить качество кофе?
Далі...

>> Самое главное о фитнесе
Далі...

8 липня
>> Цифровий друк або офсет
Далі...

28 червня
>> Детали и запчасти с авторазборки Митсубиши (Mitsubishi)
Далі...

14 червня
>> Выбираем лучший мотоблок - обзор новинок в Украине
Далі...

13 червня
>> Зачем обращаться в клининговую компанию
Далі...

>> Оптимальні варіанти роботи в Польщі для жінок з вищою освітою
Далі...

30 травня
>> Технический перевод в бюро переводов онлайн Мультиглот
Далі...

25 травня
>> Румынский паспорт и гражданство — шанс для украинцев изменить жизнь
Далі...

>> Розробка фірмового стилю
Далі...

18 травня
>> Чем заняться в Кракове
Далі...

8 травня
>> Недорогі купальники європейської якості – в інтернет-магазині «КолгоТочка»
Далі...


>> Фустиваль колискової пісні
Канівська газета «Канівчанка» започаткувала цикли культурологічних статей з висвітленням сучасної культури Родень. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка