Четвер, 16 серпня 2018 року 3:02
   Четвер, 9 серпня 2018 року
  № 2018.063.064
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

За хорошим адвокатом - як за кам’яною стіною
Опубліковано: 16 листопада

фото

Нині модно бути юристом. Або блогером. І тих, і тих розвелося стільки, що просто очі розбігаються. Втім, знайти професійного, досвідченого юриста так само складно, як натрапити в інтернеті на цікавого, розумного блогера. Хоча, якщо чесно, затребуваність блогерів дещо перебільшена - цікавість до блогів і влогів пустобрехів, що переливають з пустого в порожнє, поступово згасає. А ось запит на юристів (особливо висококласних адвокатів) у нашому суспільстві, яке, на жаль, невпинно криміналізується, стає все більш актуальним.

Вітчизняна правоохоронна система перебуває в кризі. Це загальновідома істина. Населення втратило віру в чесну поліцію, мало довіряє судам. У цьому правовому хаосі власне тільки адвокатурі вдалося, як кажуть, зберегти обличчя й продовжувати вірою і правдою служити простим людям. Хоча й тут не все так однозначно. Згідно з відомим постулатом "Попит народжує пропозицію" до когорти адвокатів усе частіше стали причисляти себе люди без належної освіти, ділки, мета котрих побільше заробити, а то й відверті шахраї. Тож під час пошуків адвоката не піддавайтеся на першу-ліпшу сумнівну пропозицію. Увівши в пошуковик адвокат Київ, знайдіть перевірену часом адвокатську контору, проконсультуйтесь, скільки років вона працює, попросіть назвати прізвища кращих адвокатів, резонансні справи, що їх вони вели й здобули перемогу. Тільки тоді варто довірятися із своїми проблемами тому чи іншому правозахиснику.

Найчастіше до послуг адвоката клієнти звертаються з приводу порушених кримінальних справ. Звісно, держава зобов’язана сама надавати громадянам адвоката, але часто в цій ролі виступають необстріляні новачки або просто інертні, абсолютно не зацікавлені у позитивному вирішенні вашої долі спеціалісти. Втім, назвати їх спеціалістами язик не повертається. Часто-густо такі адвокати провалюють навіть завідомо виграшні справи. Через таку їх діяльність (точніше бездіяльність) ламаються людські долі, і їх підзахисні, чию невинуватість можна було завиграшки довести й відстояти, опиняються за гратами та проводять в ув’язненні тривалі терміни. Тож коли вам потрібен справді адвокат-професіонал, звертайтеся сюди адвокат по кримінальних справах Київ. Вашу справу ретельно вивчать, дослідять усі обставини, здобудуть нові факти та свідчення, побудують захист так, що в результаті буде доведена ваша невинуватусть, або ваша провина буде зведена до мінімуму. У кожного з цих адвокатів за плечима сотні процесів, чимало з них мають досвід оперативної роботи в правоохоронних органах чи прокуратурі. За ними і з ними комфортно. За ними і з ними спокійно. За ними і з ними - як за кам’яною стіною.

...І не тільки тим клієнтам, які проходять по кримінальних справах. Наразі особливої актуальності набули послуги адвоката по податкових злочинах. Справа в тім, що вітчизняне законодавтство змінюється настільки часто й стрімко, що аби встежити за ним, проконтролювати й виконати кожну його вимогу, треба тримати на підприємстві як мінімум окрему людину, а іноді навіть групу юристів. Оскільки така розкіш сьогодні мало кому по кишені, багатьом підприємцям і підприємствам доводиться ризикувати, несвідомо балансуючи в своїй господарській діяльності на межі законності. Вгамувати потік законодавчих нововведень (доволі часто невиправданих і безглуздих) наша держава найближчим часом не захоче, а тиск на "злісних невиконавців закону" навпаки - тільки посилить. Отож потреба в професійних адвокатах буде зростати. Добре орієнтуючись в усіх колізіях сучасного бізнесу, знаючи й використовуючи непомітні шпарини в законодавстві, вони рятували, рятують і продовжуватимуть рятувати сотні й тисячі підприємств від шалених штрафів, арештів рахунків і банкрутств. За ними дійсно - як за кам’яною стіною.

Фах блогера навряд чи довго протримається на вістрі актуальності. Скоріше за все, блогерів наплодиться так багато, вони настільки засмітять своїм «продуктом» інтернет, що цікавість до їх балаканини хутко згасне. А ось висококласний юрист з освітою і досвідом був, є і ще довго залишатиметься на вагу золота. Справжні адвокати дають сто відсотків гарантії. Люди сподіваються на їх захист і отримують його.

Юлія НИТЧЕНКО


13 серпня
>> Как заправить струйный принтер самостоятельно
Далі...

30 липня
>> Арсеній ЯЦЕНЮК про ініціативи РФ в Гельсінкі: Україна не прийме жодних таємних планів стосовно Донбасу і Криму
Далі...

26 липня
>> Доставка цветов - лучший способ проявить внимание и любовь
Далі...

25 липня
>> Авангард в интерьере ресторана: неповторимый стиль и уникальный дизайн
Далі...

>> Деликатная мужская проблема: решение должно быть немедленным
Далі...

17 липня
>> Как проверить качество кофе?
Далі...

>> Самое главное о фитнесе
Далі...

8 липня
>> Цифровий друк або офсет
Далі...

28 червня
>> Детали и запчасти с авторазборки Митсубиши (Mitsubishi)
Далі...

14 червня
>> Выбираем лучший мотоблок - обзор новинок в Украине
Далі...

13 червня
>> Зачем обращаться в клининговую компанию
Далі...

>> Оптимальні варіанти роботи в Польщі для жінок з вищою освітою
Далі...

30 травня
>> Технический перевод в бюро переводов онлайн Мультиглот
Далі...

25 травня
>> Румынский паспорт и гражданство — шанс для украинцев изменить жизнь
Далі...

>> Розробка фірмового стилю
Далі...

18 травня
>> Чем заняться в Кракове
Далі...

8 травня
>> Недорогі купальники європейської якості – в інтернет-магазині «КолгоТочка»
Далі...

20 квітня
>> Автозапчасти в Киеве - InterAuto
Далі...

>> Як вибрати ходунки дитячі: зручні і безпечні
Далі...

13 квітня
>> Модные джинсы весна-лето 2018
Далі...  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка