П'ятниця, 19 квітня 2024 року 3:23
   Четвер, 11 квітня 2024 року
  № 2024.15
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяЯк ви оцінюєте якість послуг, що їх надає Канівське комунальне підприємство «Управління водопровідно-каналізаційним господарством» у співвідношенні до встановлених ним тарифів?
Найвища оцінка - високі тарифи відповідають високій якості послуг.
Середня оцінка - якість послуг терпима, тарифи могли б бути нижчими.
Низька оцінка - якість послуг незадовільна, нові тарифи суттєво б'ють по кишенях простих людей.
Результати


Курсы валют на PROext

Канівчанка Олена Кушнір занесена до книги «Почесні імена України — еліта держави»
Автор: від 28 березня 2024 року

ЗНАЙ НАШИХ >>>>>

Книга "Почесні імена України - еліта держави" - це літопис про видатних сподвижників Української держави, які прагнуть бачити свою країну найкращою, могутньою, економічно сильною. Книга має декілька томів і виходить друком, починаючи з 2011 року. Вона про особистості, котрі надають приклад вірного служіння Батьківщині та українському суспільству.

Це приклад того, як завдяки невтомній праці, бажанню, цілеспрямованості можна досягнути неосяжних висот суспільного визнання, здійснити внесок у розвиток української держави, бути корисним людям. Нещодавно вийшов друком сьомий том книги "Почесні імена України - еліта держави", на сторінках якої міститься стаття про канівчанку Олену Кушнір (НА ФОТО). Цими днями декілька примірників пані Олена передасть рідній школі - Канівській спеціалізованій школі з поглибленим вивченням іноземних мов № 6.

- Клас, у якому навчалася Олена Кушнір, а тоді вона носила дівоче прізвище Булгакова, - був унікальним, - згадує класний керівник Ольга Юхимівна Попко. - Тоді в якості експерименту із п'яти четвертих класів відібрали усіх "відмінників" і "хорошистів" і звели їх в один клас. Я стала у них класним керівником і працювала з цим класом до самого випуску у 2001 році. Експеримент виявився вдалим - клас був надзвичайно сильним, у ньому не було учнів, котрі б не вчилися. Усі мали жагу до знань, багато читали, були активними і в навчанні, і поза уроками. У цьому класі 11 учнів закінчили школу із медалями.

Не була винятком і Олена Булгакова (Кушнір). Вона добре вчилася і встигала не тільки старанно готуватися до уроків, а й займатися танцями, співати, вигадувати різноманітні конкурси для однокласників, готувати в школі святкові вечори, брати участь у популярному шкільному "Клубі веселих та кмітливих".

Олена ніколи не була "тихенькою", вона була енергійним живчиком, здібним організатором. Цілеспрямована, самостійна, справедлива, розумна - такою запам'яталася мені Олена у шкільні роки. Тому для мене, як для вчителя й класного керівника, не стала несподіванкою новина про те, що стаття про нашу ученицю Олену Булгакову вміщена у книзі "Почесні імена України - еліта держави".

Успіхи, яких Олена досягла в житті, її життєва позиція, її людські якості - це ті зерна, котрі були закладені в ній батьками в дитинстві. Ці зерна мали прорости і проросли.

Я завжди із теплотою згадую і про Олену, і про її однокласників. Без сумніву - це був унікальний клас, робота із яким запам'яталася мені на все життя, - ділиться спогадами Ольга Юхимівна.

Отже, що пишуть у книзі "Почесні імена України - еліта держави" про нашу землячку, канівчанку Олену Кушнір? Пропонуємо вам ознайомитись із текстом статті про неї.

Олена Анатоліївна КУШНІР - директорка, співзасновниця компанії оператора зв’язку WEB PRO, радниця заступника міністра цифрової трансформації України, голова комітету з управління інтернет-ресурсами та роботи з міжнародними організаціями Інтернет-асоціації України, кандидат у члени правління RIPE NCC.

Олена Кушнір народилася 7 березня 1983 р. в м. Канів Черкаської області. У 2005 році вона закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом за фахом "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності". Наступного року вступила в Державний університет телекомунікацій на спеціальність "Менеджмент організації".

Отримавши диплом, Олена розпочала свій професійний шлях у сфері телекомунікацій, що згодом дало поштовх до створення власної компанії. Олена Кушнір є співзасновницею компанії WEB PRO - універсального інтегратора ІТ-рішень, інженерних систем, кабельних мереж, систем безпеки, автоматизації і оптимізації інфраструктури за допомогою комплексних рішень. Напрямами діяльності компанії є телекомунікаційні послуги, проєктування, будівництво та технічний захист інформації.

Із САМОГО ПОЧАТКУ існування WEB PRO Олена Анатоліївна зарекомендувала себе кваліфікованою й досвідченою фахівчинею, котра у складних ситуаціях здатна взяти відповідальність та ініціативу й вирішити будь-яке завдання щодо організації зв'язку в Україні, за що має авторитет і повагу в колективі.

Основна її риса як керівниці - вимогливість до себе й підлеглих. Тому в 2017 році, вже на посаді директорки, співзасновниці компанії WEB PRO, радниці заступника міністра цифрової трансформації України, голови комітету з управління інтернет-ресурсами та роботи з міжнародними організаціями Інтернет асоціації України національного оператора зв'язку WEB PRO, Олена Кушнір вступила до Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" на спеціальність "Технічний захист інформації. Оцінювання захищеності інформації". А співробітники компанії WEB PRO щороку проходять підвищення кваліфікації. Саме завдяки такій злагодженій роботі, спрямованій на постійний розвиток, сьогодні WEB PRO є членом Інтернет асоціації України, Українського союзу промисловців і підприємців, має статус "Вибір країни" Top Ukrainian Awards 2021 у сфері проводового електрозв'язку та підписало меморандум про співпрацю з Національним координаційним центром кібербезпеки при РНБО.

У 2019 році в межах вивчення ситуації рівня кібербезпеки в Україні, що його проводив незалежний український кіберальянс, компанія посіла перше місце як оператор зв'язку, який має найменшу кількість вразливостей серед перших 21 вітчизняного оператора зв'язку, котрі надають послуги інтернету через захищений вузол інтернет-доступу.

У перші хвилини російсько-української війни Олена Кушнір проявила самовідданість і витримку та організувала оперативні командні пункти в західній частині України. 28 лютого 2022 року під час активних ракетно-артилерійських ударів по столиці керівництво вивезло дороговартісне обладнання, і команда WEB PRO продовжила роботу. Через постійні перебої зв'язку в регіонах компанія безоплатно створила резервні канали у восьми областях України, додатково надавши кожній області резервний інтернет-канал із захищеного вузла доступу компанії.

У перші дні повномасштабного вторгнення до WEB PRO звернулися представники критичної інфраструктури й багато підрозділів органів державної влади, зокрема підрозділи Міністерства оборони України, для перенесення каналів зв'язку на захід країни. Компанія організувала будівництво фізичних стиків мереж з Управліннями Державної служби спеціального зв'язку і захисту інформації України (ДССЗЗІ) у різних областях. Ця ініціатива забезпечила бекоштовним оперативним і надійним інтернет-з'єднанням по наявних каналах Національної телекомунікаційної мережі ДССЗЗІ всі підрозділи, що мігрували для здійснення оперативних задач з оборони країни.

На підприємстві з початку військової агресії не припинялась робота з проєктування волоконно-оптичних ліній зв'язку спеціального призначення. Їхнє подальше будівництво сприятиме Адміністрації ДССЗЗІ у виконанні завдань за призначенням відповідно до указу Президента України.

Компанія WEB PRO під керівництвом Олени Кушнір із 24 лютого 2022 року активно займається волонтерством. Вона забезпечила велику кількість підрозділів Міністерства оборони України телекомунікаційним обладнанням, кабельною продукцією, оргтехнікою та будівництвом волоконно-оптичних ліній зв'язку для потреб вітчизняної оборони. На технічному майданчику компанії розміщено телекомунікаційні шафи з обладнанням держпідприємства "ДІЯ" та критичної інфраструктури України. У травні 2022 року організовано волонтерську доставку телекомунікаційної продукції для Головного управління урядового зв'язку ДССЗЗІ.

Бажання допомогти українцям, постраждалим від війни, наштовхнуло Олену Кушнір на освоєння нової для себе сфери діяльності. Для збору коштів на гуманітарні цілі вона організувала в Німеччині благодійний фестиваль "Oktoberfest Mit Ukrainischen Traditio-nen". Завдяки йому Олена Анатоліївна виконала ще одну надважливу для України місію - познайомила європейців з українською культурою, розповідаючи про нашу сильну духом і талановиту націю, котра сьогодні є щитом усього цивілізованого світу і європейських цінностей, а тому потребує термінової допомоги. До фестивалю долучилися відомі українські артисти, котрі тимчасово мусять перебувати за кордоном. Брали активну участь музиканти з гри на бандурі, сопілці й арфі, українські народні й естрадні співаки, народний ансамбль танцю "Канівчанка" Канівського коледжу культури і мистецтв. Також Олена Кушнір запросила до співпраці вітчизняних професійних кухарів, щоб презентувати світові багату українську кухню.

У межах фестивалю діяв аукціон, на якому українські майстри продавали картини, вишиті сорочки й сувеніри в українському стилі. Була виставка дитячих малюнків, які нині на лінії фронту гріють серця наших захисників.

За багато років зразкової роботи, спрямованої на розвиток України, колектив WEB PRO та його директорка й співзасновниця Олена Анатоліївна Кушнір отримали медалі й подяки від низки державних органів: Міністерства оборони України (медаль "За сприяння Збройним Силам України"), Головного вузла зв'язку МО України, Головного управління розвідки МО України (медаль "За безкорисне служіння Батьківщині"), Командування Повітряних сил Збройних Сил України (нагрудний знак "За сприяння Повітряним силам ЗС України"), Національного центру управління та випробувань космічних засобів, Аеророзвідки МО України, Національної гвардії України, Метрологічного центру військових еталонів Збройних Сил України, 199-го навчального центру Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, Командування Військ зв'язку та кібербезпеки Збройних Сил України, ДК "Укроборонпром", КП "Шосткинський казенний завод "Імпульс", ДП "Украерорух", ДП "Поліграфічний комбінат "Україна", ДП "Укрметртестстандарт", Київського академічного театру ля-льок, Командування сил логістики Збройних Сил України, управління Служби безпеки України в Черкаській області, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (нагрудний знак "Гідність та честь").

За особисту мужність, виявлену при виконанні службових обов'язків в умовах, пов'язаних із ризиком для життя, забезпечення зв'язком оперативного командування й органів державної влади України в умовах воєнного стану указом Президента України Олену Анатоліївну Кушнір нагороджено орденом "За заслуги" ІІІ ступеня. У 2023 році вона була відзначена почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України "За сприяння війську".

Олена Кушнір - канівчанка, якою ми можемо пишатися!

Підготувала Марія ГЛАМАЗДІНА

(А)


28 грудня
>> Строительство элеваторов в Украине от лидера отрасли KMZ Industries
Далі...

6 березня
>> Закрити повітряний простір: депутати Канівської міської ради звернулися до світових лідерів
Далі...

30 січня
>> Хай-тек, лофт-стиль или модерн - Corf Mebel дарит без проблем
Далі...

13 січня
>> Организовываем идеальную систему хранения в гараже
Далі...

18 грудня
>> Затребувана послуга квітів з доставкою в сучасному світі
Далі...

11 грудня
>> Професійний чи самостійний переклад
Далі...

6 грудня
>> Одноразовые электронные сигареты в Харькове
Далі...

3 грудня
>> Хто вигадав суші і роли, які підкорили світ?
Далі...

21 серпня
>> Где в нашем городе найти лучший обменный пункт
Далі...

>> От Велотрейда вел - очень даже very well
Далі...

23 липня
>> Что такое ирландский паб: особенности, культура, традиции
Далі...

>> Как понять, что близкий человек — алкоголик, и как ему помочь?
Далі...

>> Клиника «Надія» вселяет надежду в человеческие сердца
Далі...

15 липня
>> Як вибрати і купити ємність для води
Далі...

>> Как купить акции Боинг на Форекс с нуля
Далі...

12 червня
>> «Самокатная» проблема в Казахстане: планируются жесткие меры
Далі...

10 червня
>> Карусельні двері українського виробництва - безперебійність функціонування, перевірена часом
Далі...

2 червня
>> Сучасний, потужний сідельний тягач - надійна основа бізнесу вантажоперевізника
Далі...

1 червня
>> Ежегодные ограничения движения автомобилей по украинским дорогам
Далі...


>> Ішли женці жито жати
  «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка