Четвер, 2 грудня 2021 року 6:37
   Четвер, 25 листопада 2021 року
  № 2021.47
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяЯкби у вас була така можливість, кого б ви першим посадили за корупцію і хабарництво?
Можливо, президента?
Можливо, когось із міністрів?
Можливо, конкретного народного депутата?
Можливо, голову обласної адміністрації?
Можливо, мера міста?
Можливо, свого начальника?
Можливо, сусіда по дачі?
Можливо, самі б прийшли до прокуратури з явкою з повинною?
Результати


Курсы валют на PROext

Стратегія розвитку Бобрицької громади: співпраця дає реальні позитивні результати
Автор: від 18 листопада 2021 року

ПАРТНЕРСТВО >>>>>

Діяльність органів місцевого самоврядування неможлива без підтримки з боку партнерів - підприємств, установ і організацій, що діють у межах тієї чи іншої територіальної громади. Саме завдяки партнерству вдається втілити багато задумів задля поліпшення інфраструктури громади, підвищення рівня життя кожного її жителя, зрештою - це загальна міць держави. Розвиток громади має відбуватися за попередньо визначеною стратегією. Саме такий план розвитку та розбудови Бобрицької громади було створено спільними зусиллями учасників двох сесій із розробки стратегії соціально-економічного та культурного розвитку громади на найближчу перспективу. Навчання і водночас практичну роботу в цьому напрямку координував Руслан Бахтиєв, а допомогу для створення документа надало ПрАТ "Укргідроенерго" (генеральний директор Ігор Сирота).

Ось що розповідають учасники сесій з розробки стратегії.

Катерина Горохова, Литвинецький сільський староста:

- Як на мене, розробка стратегії розвитку громади зібрала докупи всі найкращі ідеї, які кожен із нас, як представник населених пунктів, виношував, але не міг утілити. Звичайно, для їх втілення в життя потрібно буде багато коштів і старань. Впевнена, за активної підтримки партнерів всі задумки таки будуть здійснені. Принаймні я хочу бачити свою громаду вже у найближчі 5-10 років самодостатньою, матеріально забезпеченою, з найвищим рівнем життя кожного, хто проживає на цій території, а найголовніше - хотілося б, щоб усі ми були задоволені результатом такого руху і розвитку кожного населеного пункту. Думаю, що з початком будівництва Канівської ГАЕС наша громада отримає неабиякий потенціал для розвитку - як фінансово-економічний, так і соціально-побутовий. Це найкращі інвестиції, які можуть бути. Хотілося б подякувати керівництву ПрАТ "Укргідроенерго" за плідну співпрацю і побажати наполегливості в реа-лізації задумів і планів.

Людмила Коробочка, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Бобрицької сільради:

- На мою думку, розроблена стратегія розвитку громади - це план із конкретно визначеними орієнтирами та обсягами певних робіт задля повноцінного розвитку нашої громади. Розроблена нами стратегія на перспективу зробить громаду зрозумілою для партнерів та інвесторів, дасть сталість громаді у її розвитку, розставить у ньому опорні точки, створить нові можливості і, зрештою, спростить процедури прийняття того чи іншого важливого для громади рішення.

Розроблена стратегія соціально-економічного та культурного розвитку Бобрицької громади на найближчі роки дозволить долучити громадськість до процесу місцевого управління, збільшить транспарентність місцевої влади та її підконтрольність громаді. Це, у свою чергу, сприятиме ефективному використанню коштів місцевого бюджету, спрямуванню ресурсів на вирішення першочергових проблем розвитку громади та зростанню фінансової самостійності нашої сільської ради як органу місцевого самоврядування.

Одним із пунктів розвитку нашої громади є будівництво Канівської ГАЕС. Думаю, це закономірний процес - будівництво стратегічного об'єкту загальнонаціонального масштабу буде максимально ефективним у плані покращення життя громади, де розташований сам об'єкт. Хочеться подякувати керівництву ПрАТ "Укргідроенерго" за партнерську співпрацю і побажати всьому товариству подальшого процвітання, втілення всіх задумок, спрямованих на покращення життя наших співгромадян, розуміння та підтримки на всіх рівнях - від місцевих жителів до найвищих посадовців.

Олена Штефан, Бобрицький сільський голова:

- Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" для нашої громади є повноцінним партнером, діяльність якого спрямована на поліпшення та розвиток і нашої Бобрицької громади. Його керівник, генеральний директор Ігор Сирота, завжди відгукується на наші прохання про допомогу. Так, завдяки співпраці з «Укргідроенерго» в Грищинецькому ліцеї було проведено ремонт санітарних приміщень; на потреби бобрицьких вчителів і школярів було передано інтерактивну дошку, мікрофони, виділено кошти на ремонт шкільної бібліотеки. Найближчим часом за підтримки саме цього партнера нам удасться втілити в життя проект із створення сільської бібліотеки і діджитал-клубу, де можна буде і поспілкуватися, і почитати щось, і, під'єднавшись до інтернету, поспілкуватися із рідними чи знайомими з інших країн чи й континентів.

Жителі наших населених пунктів підтримують початок будівництва Канівської ГАЕС. Пригадується, великий Тарас Шевченко писав: "Оживуть степи, озера…". Впевнена, якби він був живий, то цей проект схвалив би, адже будівництво буде корисним як нашій громаді, її жителям, так і всій Україні. Перше, що наша громада отримає від початку будівництва Канівської ГАЕС, - це новий шлях до самого об'єкта будівництва. Наразі товариство вже виготовило проектну документацію на його будівництво, проводиться її експертиза.

Ми дякуємо генеральному директору ПрАТ "Укргідроенерго" Ігору Сироті, а також заступнику начальника відділу екологічного супроводу реалізації проектів цього товариства Світлані Глушенок за підтримку і допомогу в створенні стратегічного плану розвитку, а також керівнику "Студії соціальних технологій "Garnet" (м.Київ) Руслану Бахтиєву за систематизацію наших задумів і формування їх в одну стратегію соціально-економічного та культурного розвитку нашої громади. Ця подія стала своєрідною точкою відліку для Бобрицької громади, адже саме завдяки розробці такої стратегії на найближчі роки тепер усі разом маємо конкретно визначені орієнтири щодо перспективного розвитку громади.

Сектор інформаційно-організаційної роботи Бобрицької сільської ради


21 серпня
>> Где в нашем городе найти лучший обменный пункт
Далі...

>> От Велотрейда вел - очень даже very well
Далі...

23 липня
>> Что такое ирландский паб: особенности, культура, традиции
Далі...

>> Как понять, что близкий человек — алкоголик, и как ему помочь?
Далі...

>> Клиника «Надія» вселяет надежду в человеческие сердца
Далі...

15 липня
>> Як вибрати і купити ємність для води
Далі...

>> Как купить акции Боинг на Форекс с нуля
Далі...

12 червня
>> «Самокатная» проблема в Казахстане: планируются жесткие меры
Далі...

10 червня
>> Карусельні двері українського виробництва - безперебійність функціонування, перевірена часом
Далі...

2 червня
>> Сучасний, потужний сідельний тягач - надійна основа бізнесу вантажоперевізника
Далі...

1 червня
>> Ежегодные ограничения движения автомобилей по украинским дорогам
Далі...

25 травня
>> Как сделать ремонт кухни правильно?
Далі...

14 квітня
>> Современные дизайны серебряных колец
Далі...

>> Когда требуется нотариальный перевод документов и как его заказать
Далі...

14 березня
>> Як правильно «прикурити» від іншого автомобіля?
Далі...

10 березня
>> Табак Jibiar: вкусный, ароматный, дымный табак для кальяна
Далі...

>> Adalya – популярный бренд табака для кальяна
Далі...

5 березня
>> Курсы, где научат делать профессиональный массаж
Далі...

4 березня
>> Приобрели качественный набор инструментов - и по соседям бегать не надо
Далі...

19 лютого
>> Сделай ремонт сам и сэкономь деньги!
Далі...

16 лютого
>> Что делать при разрыве мениска
Далі...


>> Ішли женці жито жати
  «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка