Субота, 27 квітня 2024 року 3:17
   Четвер, 25 квітня 2024 року
  № 2024.17
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

Реєстрація



Як ви оцінюєте якість послуг, що їх надає Канівське комунальне підприємство «Управління водопровідно-каналізаційним господарством» у співвідношенні до встановлених ним тарифів?
Найвища оцінка - високі тарифи відповідають високій якості послуг.
Середня оцінка - якість послуг терпима, тарифи могли б бути нижчими.
Низька оцінка - якість послуг незадовільна, нові тарифи суттєво б'ють по кишенях простих людей.
Результати


Курсы валют на PROext

Роман Сущенко: загартований в Лефортово!
Автор: від 14 жовтня 2021 року

ВИБОРИ-2021 >>>>>

Комусь із вас моє ім'я знайоме, комусь, можливо, - ні, когось я знаю особисто, із кимось ще належить познайомитися. Я у політиці не так багато часу, можливо, вона й не стала б моїм вибором, аби не подія, що сталася 30 вересня 2016 року. Вона розділила моє життя на до і після та мала, без перебільшень, вирішальний вплив на моє сьогоднішнє рішення балотуватися у народні депутати України.

Я йду на вибори з командою "Європейської Солідарності"! Я повернувся з полону будувати Україну! Але про все по порядку. Тому що до цього мій життєвий шлях був звичайним.

Роман Сущенко - життя до ув'язнення

Народився я 8 лютого 1969 року у Черкасах. Тут пройшли мої дитинство, юність, тут ходив до дитячого садочка позаду гастроному "Буревісник", закінчив школу №5, до речі, одну із небагатьох україномовних на той час шкіл у місті. Обрав професію військового: з відзнакою закінчив Київське вище танкове інженерне училище. Служив у Миколаєві, брав участь у миротворчій місії в Боснії та Герцеговині. Але 2001 року змушений був звільнитися із лав армії через те, що не бачив перспектив у продовженні військової служби.

Шукаючи себе у цивільному житті, отримав пропозицію працювати в Українському національному інформаційному агентстві "Укрінформ", висвітлювати саме військову тематику.

Паралельно з роботою закінчив Інститут журналістики Київського національного університету імені Т. Шевченка. Із 2010 року став власним кореспондентом "Укрінформу" у Франції.

Російський полон

Восени 2016 року, коли вже тривала російська збройна агресія на Донбасі, я поїхав до брата у Москву. Йому щойно зробили операцію, і я мав допомогти йому і його сім'ї. Це було 29 вересня 2016 року. А наступного дня трапилося те, про що я сказав вище. Мене було викрадено і заарештовано. Російська сторона звинуватила мене у "шпигунстві на користь України".

Слідство тривало майже два роки, увесь цей час мене утримували у слідчому ізоляторі "Лефортово", а після рішення суду відправили у колонію суворого режиму. За цим рішенням, яке, по суті, було написане у Кремлі, я мав відбути там 12 років.

Жив фактично в одиночній камері штрафного ізолятора, де температура повітря не перевищувала 13 градусів, де підлогою шмигали щури, де замість ліжка були нари, а вікном у світ - прогулянки раз на день у маленькому дворику. Та й під час них можна було бачити хіба що небо, бо навколо була висока огорожа, грати та колючий дріт.

Увесь цей час мене підтримувала родина - дружина Анжеліка, донька Юля і син Максим та, звісно, батьки.

Але я не скаржився і не скаржуся. Це ще більше загартувало мій дух, що так стає у нагоді в моїй теперішній політичній діяльності, де кожне рішення треба відстоювати, а за позитивні зміни боротися. Сьогодні я дякую всім і кожному з вас за підтримку в той непростий період мого життя. Повірте: я відчував її на відстані, і для мене вона була дуже важливою.

Визволення

На щастя, політичне керівництво країни в особі 5-го Президента Петра Порошенка за підтримки світової спільноти боролися, як за моє визволення, так і за визволення інших бранців Кремля. І от 7 вересня 2019 року це сталося. Мене було звільнено з полону під час обміну українських полонених на злочинців. Загалом я провів у росій-ському полоні 1072 дні і ночі. Коли повернувся додому, на жаль, я не міг вже зустрітися із батьком: він помер, поки я був у в'язниці. Не витримало серце…

Діяльність та плани

Мене не зламала неволя. Навпаки, після повернення додому я почав ще більше працювати на благо України. Відтоді триває моя політична діяльність. Я вирішив приєднатися до політичної партії "Європейська Солідарність", адже поділяю цінності, які закладені у її програмних засадах. Восени 2020-го року став депутатом Черкаської обласної ради від цієї партії, пізніше - першим заступником голови обласної ради.

На цій посаді мені дісталася соціальна сфера - медицина, освіта, соціальний захист, питання розвитку культури, спорту і молоді. Ми з колегами-депутатами виділяємо кошти на ремонти харчоблоків у навчальних закладах, будуємо спортивні майданчики. За нашого сприяння було відремонтовано обласний академічний музично-драматичний театр у Черкасах.

Та найвагоміший наш здобуток - це проведення в Черкаській області унікальних, без перебільшення, операцій. З обласного бюджету за нашим клопотанням було виділено кошти на придбання медичного обладнання.

Політична партія "Європейська Солідарність" висловила мені величезну довіру - на довиборах до Верховної Ради, що відбуватимуться на 197 виборчому окрузі 31 жовтня, підтримала мою кандидатуру. Тож я вирішив пройти цей шлях і обов'язково перемогти. Перемогти разом із вами! Для цього мені потрібна ваша підтримка.

Зараз непростий час. В Україні криза: економічна, політична, енергетична, безпекова. Команда "Європейської Солідарності" - єдина, яка зможе продовжити боротьбу за те, щоб змінювати нашу державу на краще, щоб покращувався ваш добробут.

Мої ініціативи

Я упродовж року активно працюю в Черкаській області і бачу, які напрямки життя області потребують підтримки і розвитку. Передусім, це фермери та сільськогосподарські виробники. Нам потрібно запроваджувати прозорі ринкові правила, залучати інвестиції, впроваджувати також державний земельний банк. Малий та середній бізнес не на словах, а на ділі потребує спрощення регуляторних процедур, доступного кредитування, допомоги у залученні інвестицій. Розвиток економіки - це робочі місця, це гідні заробітні плати і, відповідно, добробут людей.

Моя мета - розбудова інфраструктури сіл: відновлення сільських шкіл, клубів, бібліотек, ремонт доріг і будівництво нових, збереження мережі ФАПів.

Освіта й медицина повинні бути пріоритетними у державі. Адже освічені і здорові люди - це майбутнє України. За мого сприяння і за підтримки депутатів Черкаської обласної ради вже виділено кошти, за які закуплено обладнання для обласних лікувальних установ - онкодиспансеру, кардіоцентру та центру надання первинних медико-соціальних послуг. Завдяки цьому в області почали проводити унікальні операції з пересадки кісткового мозку і пересадки серця. Нам треба не зупинятися на цьому шляху і зробити медицину якісною та доступною для людей.

Особлива наша увага має бути соціальному захисту тих, хто цього потребує: людей з інвалідністю, багатодітних родин, малозабезпечених, тих, хто втратив роботу. Наше завдання - дбати також про захист довкілля і збереження екології. Адже всі ми - частинка природи і від того, наскільки здоровим буде середовище, в якому ми живемо, залежить і наше здоров'я. Вже зараз потрібно ухвалювати державну програму з очищення Дніпра, малих річок і водойм на Черкащині. Ми маємо дбати про зелені легені - ліси, підтримувати підприємства, які встановлюють сучасні очисні споруди і зробити все, щоб зберегти чудову українську природу для майбутніх поколінь.

Ми не маємо права втратити здобутки, чи обрати парламент, який дасть "зелене світло" авторитаризму або сепаратизму. Я йду на вибори з командою "Європейської Солідарності". Наша команда єдина, в якій є досвідчені ветерани, які знають реальну ситуацію в країні і довели, що вміють її захищати. Тепер вони готові взяти на себе відповідальність і обіймати посади в органах влади. Є серед нас і обдарована амбітна молодь, яка так само готова вести Україну шляхом змін.

Друзі, я розраховую на вашу підтримку! Йти вперед чи знову втратити історичний шанс - обирати вам!

Роман СУЩЕНКО


28 грудня
>> Строительство элеваторов в Украине от лидера отрасли KMZ Industries
Далі...

6 березня
>> Закрити повітряний простір: депутати Канівської міської ради звернулися до світових лідерів
Далі...

30 січня
>> Хай-тек, лофт-стиль или модерн - Corf Mebel дарит без проблем
Далі...

13 січня
>> Организовываем идеальную систему хранения в гараже
Далі...

18 грудня
>> Затребувана послуга квітів з доставкою в сучасному світі
Далі...

11 грудня
>> Професійний чи самостійний переклад
Далі...

6 грудня
>> Одноразовые электронные сигареты в Харькове
Далі...

3 грудня
>> Хто вигадав суші і роли, які підкорили світ?
Далі...

21 серпня
>> Где в нашем городе найти лучший обменный пункт
Далі...

>> От Велотрейда вел - очень даже very well
Далі...

23 липня
>> Что такое ирландский паб: особенности, культура, традиции
Далі...

>> Как понять, что близкий человек — алкоголик, и как ему помочь?
Далі...

>> Клиника «Надія» вселяет надежду в человеческие сердца
Далі...

15 липня
>> Як вибрати і купити ємність для води
Далі...

>> Как купить акции Боинг на Форекс с нуля
Далі...

12 червня
>> «Самокатная» проблема в Казахстане: планируются жесткие меры
Далі...

10 червня
>> Карусельні двері українського виробництва - безперебійність функціонування, перевірена часом
Далі...

2 червня
>> Сучасний, потужний сідельний тягач - надійна основа бізнесу вантажоперевізника
Далі...

1 червня
>> Ежегодные ограничения движения автомобилей по украинским дорогам
Далі...


>> Ішли женці жито жати
  «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”



“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка