Вівторок, 22 червня 2021 року 8:15
   Четвер, 17 червня 2021 року
  № 2021.24
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяЯкби у вас була така можливість, кого б ви першим посадили за корупцію і хабарництво?
Можливо, президента?
Можливо, когось із міністрів?
Можливо, конкретного народного депутата?
Можливо, голову обласної адміністрації?
Можливо, мера міста?
Можливо, свого начальника?
Можливо, сусіда по дачі?
Можливо, самі б прийшли до прокуратури з явкою з повинною?
Результати


Курсы валют на PROext

8 тез Олександра Воскобойніка
Автор: від 3 червня 2021 року

СПЕЦПРОЕКТ >>>>>

Що можна зробити за 6 місяців? Приміром, придбати кілька тисяч одиниць засобів індивідуального захисту для медиків, які знаходяться на передовій війни з коронавірусом, забезпечити районні лікарні дороговартісним медичним обладнанням, яке врятує життя сотням людей, організувати масштабні толоки та екофести, прибрати узбережжя Дніпра та вивезти десятки тон сміття, а ще популяризувати, заохотити та навчити скандинавської ходьби сотні жителів великих і маленьких сіл і містечок, щоб встановити рекорд України. Про все це і не тільки - в нашій добірці тез за підсумками шести місяців роботи депутата Черкаської обласної ради від ВО «Черкащани», директора ТОВ «НВФ «Урожай» Олександра Воскобойніка.

Про допомогу медичним закладам

У співпраці з БО БФ "МХП - Громаді" в районні лікарні та амбулаторії загальної практики сімейної медицини Черкащини впродовж останніх кількох місяців придбано засоби індивідуального захисту для медиків (рукавички, захисні комбінезони, щитки, окуляри та пульсоксиметри), у Звенигородську, Катеринопільську, Канівську, Черкаську центральні районні лікарні - багатофункціональні медичні ліжка з електроприводом.

Окрім того, відеогастроколоноскоп - у Катеринопільську ЦРЛ, а кисневий концентратор - у Звенигородську центральну районну лі-карню.

Про реалізацію громадських ініціатив

"Урожай" - соціально відповідальний, як і всі підприємства Групи МХП. Ми відгукуємося на проблеми громад та спільно з нашим партнером Благодійною організацією "Благодійний фонд "МХП - Громаді" намагаємося зробити кращим життя у селах і містечках, на територіях яких ведемо свою ді-яльність.

Одна з таких можливостей для реалізації громадських ініціатив - конкурс мікрогрантів "Час діяти". Відтак, завдяки участі в ньому відкрила свої двері для учнів Ліплявського ліцею майстерня трудового навчання, яка потребувала ремонту, відновила роботу оновлена тренажерна зала у селі Келеберда, а в Бобрицькому ліцеї на Канівщині розпочала роботу спеціально облаштована ресурсна кімната для особливих дітей громади, де вони можуть регулярно займатися лікувальною фізкультурою й відвідувати спеціальні розвивальні заняття. У селі Чижівка Водяницької громади відкрився громадський простір "Макітра", який об'єднав людей різного віку для проводження цікавого та змістовного дозвілля. У Мартинівському ліцеї з'явилася ресурсна кімната "Без меж" для дітей з особливими потребами. У Степанецькому дитсадку "Білочка" та Степанецькому і Мартинівському ліцеях - питні фонтанчики.

Перерахована лише дещиця з реалізованих громадських ініціатив. Ці та інші проекти, ініційовані активними жителями громад, були реалізовані у співпраці з БО БФ "МХП - Громаді".

До речі, у 2020 році на реалізацію проектів на території присутності "Урожаю" спільно з БФ "МХП - Громаді" виділили 11 млн. грн.,  упродовж останніх трьох років - 33 млн. грн.

Про реалізацію екологічних ініціатив

Не просто допомогти, а навчити власноруч створювати екологічний простір у громаді - таким був меседж цьогорічних весняних акцій із благоустрою, організованих у громадах присутності "Урожаю". Приміром, у Леськівській територіальній громаді вперше відбувся екофест, головною подією якого став плогінг - змагання між командами у прибиранні території. Як наслідок - 10 команд розчистили шестикілометрову зону уздовж Дніпра. У результаті зібрали 225 мішків сортованого сміття - пластик, скло, метал та змішані відходи. За свої зусилля громада отримала у подарунок вантажівку для вивезення сміття, облаштоване місце для збору ТПВ в зоні відпочинку. Упродовж кількох днів у рамках "Місячника чистоти" техніка "Урожаю" працювала на облаштуванні сміттєзвалищ та вивезенні сміття в населених пунктах Мошнівської територіальної громади.

Про співпрацю з громадами

ТОВ "НВФ "Урожай" підписало 14 меморандумів про співпрацю із громадами, на території яких ми проводимо діяльність. Відповідними меморандумами Благодійний фонд "МХП - Громаді", "Урожай" і громади закріпили продовження партнерських стосунків.

А це означає, що ми й надалі будемо реалізовувати спільні проекти та програми, громадські ініціативи та акції, спрямовані на розвиток людського капіталу, підтримку громадського здоров'я, розвиток спроможності громад, збереження та відновлення екології.

Про розвиток туристичного потенціалу Черкащини

ТОВ "НВФ "Урожай" підтримує ідею відродження Чигиринщини, вже третій рік поспіль виступаючи партнерами фестивалю "Крутий заміс". Ми робимо це не для піару - ТОВ "НВФ "Урожай" не веде свою діяльність у цьому регіоні.

Ми робимо це для відродження Чигиринщини, бо це - серце і душа України. Дуб Максима Залізняка, Гайдамацький ставок, Іллінська церква, Три криниці, Мотронинський монастир, Замкова гора, Резиденція Богдана Хмельницького, Замчище Богдана Хмельницького, скіфські городища, вали, печери та джерела - про них має знати вся Україна. А громади чигиринських сіл повинні не виживати, а розквітати завдяки розвитку туризму.

Про ініціативу розвитку скандинавської ходьби

Я не уявляю життя без спорту. Спорт - це рух і розвиток. А розвиток - це поступ вперед, створення навколо себе комфортного простору. Тому на Форумі партнерства я анонсував проект, який нині впроваджую на Черкащині - це популяризація скандинавської ходьби.

Нині сотні охочих у громадах Черкащини завдяки нашим ін-структорам та придбаному обладнанню опановують майстерність скандинавської ходьби, щоб у червні встановити рекорд України із наймасовішого марафону скандинавської ходьби, який одночасно відбудеться у багатьох населених пунктах України.

Про помічників депутата обласної ради

Звісно, досягти всього мені вдалося не самотужки, а завдяки моїй команді та помічникам. У моїй команді працюють Наталія Старікова, В'ячеслав Тур, Юрій Романча, Владислав Плосконос.

Вони ведуть прийом громадян і працюють за різними напрямами життєдіяльності громад: надання юридичних консультацій, сприяння у вирішенні соціально-економічних, житлово-комунальних та екологічних питань, надання фінансової та матеріальної допомоги, беруть участь у заходах і зустрічаються з виборцями. Окрім того, для зручності виборців у населених пунктах Черкащини організована робота 11 громадських приймалень.

Про поточну роботу депутата

Можливо, й повторюся, але для мене депутатство - це робота на окрузі, а не в кабінеті. Щомісячно мене, як депутата обласної ради, запрошують жителі громад аби обговорити різні проблемні питання, зокрема, ремонт автодоріг, впровадження реформи децентралізації, програми енергозбереження, облаштування медичних і освітніх закладів, будівництво спортивних майданчиків, облаштування освіт-ніх і медичних закладів, будівництво дитячих майданчиків, укладення договорів оренди землі, обговорення соціальних питань, організація медичного обстеження тощо.

Результатом цих зустрічей стають депутатські звернення. Частину з них вдалося повністю задовольнити, а інші знаходяться в процесі реалізації. Це і забезпечення службовим транспортом Степанецької, Мошнівської та Будищен-ської територіальних громад, забезпечення та фінансування вторинної ланки медицини в рамках Плану реалізації Стратегії Черкаської області на 2021 рік, фінансування ремонту доріг у Черкаському та Звенигородському районах із обласного та державного бюджетів, виділення коштів із обласного бюджету на заходи, які є вкрай важливими для вирішення проблем громад Черкащини, зокрема, придбання сміттєвозів в територіальні громади Черкаського району, забезпечення пожежною сигналізацією, ремонт шкіл Черкаського району та інші.

Олександр ВОСКОБОЙНІК, директор ТОВ "НВФ "Урожай" МХП, депутат Черкаської обласної ради


12 червня
>> «Самокатная» проблема в Казахстане: планируются жесткие меры
Далі...

10 червня
>> Карусельні двері українського виробництва - безперебійність функціонування, перевірена часом
Далі...

2 червня
>> Сучасний, потужний сідельний тягач - надійна основа бізнесу вантажоперевізника
Далі...

1 червня
>> Ежегодные ограничения движения автомобилей по украинским дорогам
Далі...

25 травня
>> Как сделать ремонт кухни правильно?
Далі...

14 квітня
>> Современные дизайны серебряных колец
Далі...

>> Когда требуется нотариальный перевод документов и как его заказать
Далі...

14 березня
>> Як правильно «прикурити» від іншого автомобіля?
Далі...

10 березня
>> Табак Jibiar: вкусный, ароматный, дымный табак для кальяна
Далі...

>> Adalya – популярный бренд табака для кальяна
Далі...

5 березня
>> Курсы, где научат делать профессиональный массаж
Далі...

4 березня
>> Приобрели качественный набор инструментов - и по соседям бегать не надо
Далі...

19 лютого
>> Сделай ремонт сам и сэкономь деньги!
Далі...

16 лютого
>> Что делать при разрыве мениска
Далі...

22 січня
>> Как одновременно отдыхать за границей и получать прибыль на Форекс?
Далі...

30 грудня
>> Как доехать из Мариуполя в Ковель
Далі...

29 грудня
>> 10 самых важных инструментов для любого мастера
Далі...

>> Травмы глаз: какие бывают и что делать
Далі...

>> Зимний туристический сезон 2020-2021: проблемы выезда за границу и альтернативный отдых в Украине
Далі...


>> БАТЬКИ БУДУЮТЬ БУДИНОК
   Не діти повинні батькам  збирати маєтки, А батьки – дітям. Далі...

>> Ішли женці жито жати
  «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка