Четвер, 22 лютого 2018 року 21:01
   Четвер, 15 лютого 2018 року
  № 2018.013.014
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

За хорошим адвокатом - як за кам’яною стіною
Опубліковано: 16 листопада

фото

Нині модно бути юристом. Або блогером. І тих, і тих розвелося стільки, що просто очі розбігаються. Втім, знайти професійного, досвідченого юриста так само складно, як натрапити в інтернеті на цікавого, розумного блогера. Хоча, якщо чесно, затребуваність блогерів дещо перебільшена - цікавість до блогів і влогів пустобрехів, що переливають з пустого в порожнє, поступово згасає. А ось запит на юристів (особливо висококласних адвокатів) у нашому суспільстві, яке, на жаль, невпинно криміналізується, стає все більш актуальним.

Вітчизняна правоохоронна система перебуває в кризі. Це загальновідома істина. Населення втратило віру в чесну поліцію, мало довіряє судам. У цьому правовому хаосі власне тільки адвокатурі вдалося, як кажуть, зберегти обличчя й продовжувати вірою і правдою служити простим людям. Хоча й тут не все так однозначно. Згідно з відомим постулатом "Попит народжує пропозицію" до когорти адвокатів усе частіше стали причисляти себе люди без належної освіти, ділки, мета котрих побільше заробити, а то й відверті шахраї. Тож під час пошуків адвоката не піддавайтеся на першу-ліпшу сумнівну пропозицію. Увівши в пошуковик адвокат Київ, знайдіть перевірену часом адвокатську контору, проконсультуйтесь, скільки років вона працює, попросіть назвати прізвища кращих адвокатів, резонансні справи, що їх вони вели й здобули перемогу. Тільки тоді варто довірятися із своїми проблемами тому чи іншому правозахиснику.

Найчастіше до послуг адвоката клієнти звертаються з приводу порушених кримінальних справ. Звісно, держава зобов’язана сама надавати громадянам адвоката, але часто в цій ролі виступають необстріляні новачки або просто інертні, абсолютно не зацікавлені у позитивному вирішенні вашої долі спеціалісти. Втім, назвати їх спеціалістами язик не повертається. Часто-густо такі адвокати провалюють навіть завідомо виграшні справи. Через таку їх діяльність (точніше бездіяльність) ламаються людські долі, і їх підзахисні, чию невинуватість можна було завиграшки довести й відстояти, опиняються за гратами та проводять в ув’язненні тривалі терміни. Тож коли вам потрібен справді адвокат-професіонал, звертайтеся сюди адвокат по кримінальних справах Київ. Вашу справу ретельно вивчать, дослідять усі обставини, здобудуть нові факти та свідчення, побудують захист так, що в результаті буде доведена ваша невинуватусть, або ваша провина буде зведена до мінімуму. У кожного з цих адвокатів за плечима сотні процесів, чимало з них мають досвід оперативної роботи в правоохоронних органах чи прокуратурі. За ними і з ними комфортно. За ними і з ними спокійно. За ними і з ними - як за кам’яною стіною.

...І не тільки тим клієнтам, які проходять по кримінальних справах. Наразі особливої актуальності набули послуги адвоката по податкових злочинах. Справа в тім, що вітчизняне законодавтство змінюється настільки часто й стрімко, що аби встежити за ним, проконтролювати й виконати кожну його вимогу, треба тримати на підприємстві як мінімум окрему людину, а іноді навіть групу юристів. Оскільки така розкіш сьогодні мало кому по кишені, багатьом підприємцям і підприємствам доводиться ризикувати, несвідомо балансуючи в своїй господарській діяльності на межі законності. Вгамувати потік законодавчих нововведень (доволі часто невиправданих і безглуздих) наша держава найближчим часом не захоче, а тиск на "злісних невиконавців закону" навпаки - тільки посилить. Отож потреба в професійних адвокатах буде зростати. Добре орієнтуючись в усіх колізіях сучасного бізнесу, знаючи й використовуючи непомітні шпарини в законодавстві, вони рятували, рятують і продовжуватимуть рятувати сотні й тисячі підприємств від шалених штрафів, арештів рахунків і банкрутств. За ними дійсно - як за кам’яною стіною.

Фах блогера навряд чи довго протримається на вістрі актуальності. Скоріше за все, блогерів наплодиться так багато, вони настільки засмітять своїм «продуктом» інтернет, що цікавість до їх балаканини хутко згасне. А ось висококласний юрист з освітою і досвідом був, є і ще довго залишатиметься на вагу золота. Справжні адвокати дають сто відсотків гарантії. Люди сподіваються на їх захист і отримують його.

Юлія НИТЧЕНКО


31 січня
>> Концерн Toyota произвел новый тип КП, а проводку БМВ будут делать в Украине
Далі...

27 січня
>> Портативный мультиметры: выбираем для профессионального использования
Далі...

18 січня
>> Сборные перевозки грузов
Далі...

17 січня
>> Лечение наркомании в Киеве
Далі...

30 грудня
>> Как сэкономить на услугах фотографа в свадебный день?
Далі...

26 грудня
>> Столики для гостинной – стильные элементы интерьера
Далі...

22 грудня
>> Купить гироборды в Киеве
Далі...

18 грудня
>> Выбираем грамотно лобовое стекло
Далі...

14 грудня
>> Товары для котов в Киеве – выбираем в интернет-магазине dambo.com.ua
Далі...

13 грудня
>> Як відбувається установка брекетів?
Далі...

8 грудня
>> Как остановить «ротацию кадров» в ресторанном бизнесе
Далі...

6 грудня
>> Консервы овощные к столу незаменимы
Далі...

4 грудня
>> 101 белая роза для шикарного букета – рассказывает kievflora.com.ua
Далі...

>> Чудо-технологии для повышения потенции
Далі...

24 листопада
>> Охрана перевозки грузов на сайте titan-bezpeka.com.ua
Далі...

23 листопада
>> Регистрация ЧП в Харькове без лишней нервотрепки
Далі...  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка